Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szembe szomszédom 2 héttel ezelőtt kutyasétáltatásom után, mikor összetalálkoztunk a folyosón, behívott engem meg a kutyámat a lakásába. Míg a teraszon elszívtam egy cigit beszélgettünk, majd itallal is szeretett volna kínálni, de én nem iszok alkoholt, így azt hanyagoltam. Beszélgettünk mindenféle dologról. Bejövős a pasi. Szerintetek megtegyem az első lépést felé? 7 éve ismerem, mióta beköltöztem a házba. Az invitálását tőle vehetem első lépésnek felém, én is bejöhetek neki?
2020. nov. 17. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%

De azt meg hogyan adnád meg?

Nem szokott sétálni / futni / mozogni a környéken valahol?

2020. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

Nem sajnos. A kutyám imádja őt, fut felé szó szerint.


Vagy postaládájába dobni, esetleg a lábtörlőjére tenni, úgy hogy ne látszódjon ki, csak a csücske.

2020. nov. 17. 17:48
 13/69 anonim ***** válasza:
100%
Azt esetleg nem tudod, hogy mikor jár haza a munkából?
2020. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Változó, meg sokat eljárkál otthonról. Van hogy fél 1-1 órakor már itthon van, de azután elmegy, ma meg fél 4-kor láttam elmenni.
2020. nov. 17. 17:51
 15/69 anonim ***** válasza:
100%

Már az is egy kicsit pszicho, hogy ezt így tudod :)

Szerintem az lenne a legjobb ha "véletlenül" újra a lépcsőházban futnál össze vele, ez tűnik a legtermészetesebbnek és a legkevésbé nyomulósnak. (na meg a legkevésbé ijesztőnek)

2020. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
Mondom, jelez a kutya ha valaki hazajön napközben, általában ő szokott, mert másik szomszédom családos, ők dolgoznak napközben, a lányuk meg iskolában van. Ismerjük egymást, jóban vagyunk, ha összetalálkozunk kint, velük is beszélgetünk, meg megszeretgetik a kutyát.
2020. nov. 17. 17:56
 17/69 anonim ***** válasza:
0%
A kioktatóstílusod majd hagyd inkább otthon.
2020. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:
Miért lett volna kioktató stílus? Sajnálom ha annak érződött, nem annak szántam.
2020. nov. 17. 17:59
 19/69 anonim ***** válasza:

Kétszer is kezdtél úgy mondatot, hogy "mondom.." ami így írásban hangleejtés nélkül kioktatónak hat.


Na de visszatérve, Facebookon próbáltad úgy keresni, hogy hátha a másik szomszédotok ismerőse?

2020. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
Sajnos így sincs :( Alattam lévő szomszédom ismerősei között is megnéztem, de semmi :(
2020. nov. 17. 18:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!