Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rossz külső felülír minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz külső felülír minden jó belső tulajdonságot?

Figyelt kérdés

Tehát ha bátor vagy akkor beképzeltnek fognak nézni?

Ha nyitott és szociális vagy akkor minden lében kanál leszel?

Ha becsületes vagy akkor erkölcscsősz?

Ha motivált akkor unszimpatikusan törtető?


2020. nov. 17. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
vannak bajok igen.. én is pl tök elfogadó vagyok mindenkivel meg nyitott és pont emiatt kerülnek mert "creepy" vagyok emiatt.
2020. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Én ezt ilyen formában nem tapasztaltam. A rossz tulajdonságoknál tény és való, hogy sokan elfogadóbbak egy szép külsejű valakivel szemben (például ha bunkó akkor csak szókimondónak titulálják, stb...), de a jó tulajdonságokat a külső nem hiszem, hogy az emberek többségének felülírná.
2020. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
igen, sajnos a biológia a nők szemében a legfontosabb minden előtt
2020. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem, kérdező. A beképzelt az az, aki mások fölé helyezi magát, aki lenéz másokat. Elárulnád, mi köze ehhez a bátorságnak? Hogy le merészel nézni másokat?

A minden lében kanál az, aki kéretlenül beleavatkozik mások dolgába. A nyitottságnak és szociábilisságnak ehhez semmi köze, a tolakodásnak annál inkább.

Az erkölcscsősz az, aki kéretlenül rá akarja erőltetni a saját erkölcsi elveit másokra. Ennek maximum a becsületesség látszatával való turnézáshoz van köze, nem magához a becsületességhez.

Egy szép nagy csúsztatás az egész alapvetésed, nem több.

2020. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Vannak ahol tuti nem.
2020. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Előző voltam. Milyen érdekes, hogy a kérdező által felsorolt jó belső tulajdonságok között nem szerepel például a kiegyensúlyozottság, a mértéktartás.
2020. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Aki életre szóló párt keres, annak a belső a lényeges. Ha reprezentálni akar a párjával mások előtt, akkor jöhet a szépségkirálynő (az ő szemében királynő).
2020. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat félreértettem a kérdést. A rossz külső a szimpatikus belső tulajdonságok esetén NEM MINDIG ÍRJA FELÜL a belső tulajdonságokat. Ismerek előnytelen külsejű nőket (de férfiakat is), akiknek házastársuk van ill. gyerekeik vannak. Van példa ennek ellenkezőjére is.
2020. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8


A kivétel erősíti a szabályt?

2020. nov. 17. 21:37
 10/22 anonim ***** válasza:

Ezt tartja a közmondás, de én azt tartom, hogy a kivétel gyengíti a szabályt.

Ettől függetlenül valóság az, amit írtam.

2020. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!