Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rossz külső felülír minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz külső felülír minden jó belső tulajdonságot?

Figyelt kérdés

Tehát ha bátor vagy akkor beképzeltnek fognak nézni?

Ha nyitott és szociális vagy akkor minden lében kanál leszel?

Ha becsületes vagy akkor erkölcscsősz?

Ha motivált akkor unszimpatikusan törtető?


2020. nov. 17. 20:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem. És vannak előnyös külsejű emberek is, akikre az allitásaid második felei igazak.
2020. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11


Igaz, de őket még így is pozitívabban ítélik meg...

2020. nov. 17. 22:02
 13/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, valószínűleg belsőleg átlagos vagy, nem kiemelkedő.
2020. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Barnabas333 ***** válasza:
Az biztos, hogy -100al indulsz, meg sokkal könnyebben kerülsz a haver zónába. Én amikor még chateltem, meg társkeresőztem a nők el voltak ájulva a belsőmtől. De egy fotó a csúnya fejemről és már koptattak is le. Szóval aki azt mondja ez nem fontos nekik az hazudik...
2020. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%

Én amikor még chateltem, meg társkeresőztem a nők el voltak ájulva a belsőmtől. De egy fotó a csúnya fejemről és már koptattak is le. Szóval aki azt mondja ez nem fontos nekik az hazudik...



Ugyanez itt, 2-3 hetes csetelés, már szinte a közös jövőt tervezték. Erre kérnek képet, mondom oké, nagyon kedvel, nem rontha sokat. Vagy 14 szer ez volt, mind a 14 úgy lépett le, hogy utána soha 1 szót sem írtak, lehet tiltottak is. Hihetetlen felszínesek a nők, és most ezt tapasztalatból, nem pedig rosszindulatúságból írtam.

2020. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15


Igen, aláírom ezt én is.


Ugyanezek a tapasztalatok értek. A külső már fontosabb szerintem egy nőnek mint egy pasinak.

2020. nov. 17. 22:31
 17/22 Barnabas333 ***** válasza:
15-16 igen, sajnos amit írtatok arról kisregényt tudnék írni...
2020. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A külső már fontosabb szerintem egy nőnek mint egy pasinak.


Már sokkal


15-16 igen, sajnos amit írtatok arról kisregényt tudnék írni...


Akkor úgy néz ki, ez nem egyedi (vagy pár) eset, ha veled is megtörtént ilyen.

Emlékszem jópár éve volt ilyen, Jáksó LAci. Amikor rádiós volt, és nem látták a nők. Majd mind imádta, szerelmes volt a hangjába. Amikor először látták, akkor 99 % fújjolt, csak pár nagymami tartott ki mellette, de helyes vagy fiacskám. Holott ugye nem gnóm, nem bűnronda, csak kicsit túlsúlyos, meg furamóds szerencsétlen az arca (pl toka), mégis ez pont elég ahhoz h szinte az összes nő levegőnek nézze. Ha gnóm lenne, lehet talán fel is jwelentik a nők, hogy évekig egy szörnybe voltak szerelmesek :D Ezzel csak azt akarom szemléktetni, manapság már egy átlagos külső is roppant kevés egy átlag nőhöz nagyon sok esetben, ha azt nem tuningolod fel extra humorral, dumával, magabiztossággal, sok pénzzel. Ide juttatta a világot, hogy ekkora lovat adtak a nők alá sok évig (és még több is lesz).

2020. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Már az átlag útszéli virágárus bódés Marika is az áruházvezető Lacit akarja férjéül, mert egyszerűen ezt látja ismerősi körben, hogy a pasik mindenkinek puncsolnak, minden nőnek aki él és mozog és 100 kiló alatt van, így ha ez így megy, akkor bizony neki is jár a tehetős LAci. ÉS nem enged 35 éves koráig (sok még utána sem), inkább meghal majd egyedül a vibrátorával, ha már nem kaphat jópasit, mint a micspda nőben a sarki.... Julia Robert.
2020. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18, 19


Úgy van. Még chaten is jóindulattal átlagos nők két sor alapján ítélnek és törölnek, tiltanak ha nem egyből valami hízelgéssel, felszopással indítasz.


Az adatlapjukon olvasható “magamról” részből árad a kivagyiság, a feljogosultság mindenféle irreális elvárásra, párosulva az alpárisággal, nőietlenséggel.


Igen, manapság azt hiszik lehetnek bunkók, nőietlenek. De csak azért mert egy pasinak már nincs semmilyen elvárása és úgyis nyálaznak ezekre a nyomorékokra ezerrel.

2020. nov. 18. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!