Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki szerint "nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint "nem számít a külső" az hogy érti?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem érthető a kérdés, de egyszerűen nem tudom máshogy megfogalmazni. Nem tudom elképzelni, hogy aki ilyet mond az mit érthet alatta. Hiszen szerintem valamilyen mértékben mindenkinek számit, de aki ezt nem így gondolja, az cáfoljon meg. (Érvekkel, nem azzal hogy "felszínes phiccsha" vagy)

2020. okt. 14. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt olyan emberek hangoztatják, akik - a párjukkal együtt - alapvetően egész jól néznek ki. Persze, hogy nem számít nekik, akik kelendőek és akiknek emiatt van esélyük vonzó és minden más szempontból is megfelelő párt találni. Nem tudják átérezni, mennyire más minden, az egész élet rondán. Hogy de, számít a külső, az az első szűrő, amin ha nem mész át, bszhatod az egész szexualitás-párkapcsolatosdi témát. És hogy nem, nem tudsz akárkihez vonzódni, csak mert intelligens meg egy csomó egyéb pozitív tulajdonsággal bír.
2020. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Ezt csak ugy mondjak, mint az egeszsegedre meg a persze megadom ahogy amint lesz penzem.

Nem kell oket komolyan venni, ok se gondoljak komolyan csak kép mutatoak.

2020. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Régóta beszélgetek egy sráccal. Értelmes, kedves stb. Nem egy szépség, ennek ellenére mégis oda vagyok érte azért, amilyen. Így a számomra egy igenis vonzó figura
2020. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Aki azt mondja nem számít a külső általában, és elnézést a szóhasználatért, de saját maga is rusnya és/vagy kövér, és ezzel próbálja kompenzálni. Hiszen a sok felszínes köcsögnek, ő nem kell, pedig nem a külső a fontos, hanem ami a felszín alatt van.

Ez szerintem az egyik leggyakoribb hazugság, amit az emberek szoktak mondani. De legalábbis a top 10ben benne van.

2020. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Aki azt mondja, hogy kapcsolatteremtés esetére nem számít a külső, az hazudik, vagy nagyon társra vágyik, de idővel rájön, hogy a külső IS számít, tehát távozik a kapcsolatból.

Az ember először a szemével fedezi fel a másikat (íme, itt a külső fontossága), aztán kialakítja a kölcsönös kapcsolatot, ismerkednek és rájönnek, hogy tudják-e egymást szórakoztatni (ekkor tartósan együtt maradnak), vagy megoldhatatlanok a nézetkülönbsége és szétválnak az útjaik.

Jöhetnek neki a következők...

2020. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nincs, hogy valakinek egyáltalán nem számít a külső. Minden embernek fontos a külső és a belső is, csak nem mindenkinek egyforma arányban. Mondjuk aki ezt hangoztatja, hogy a külső mindegy, általában csak úgy látatlanban mondja, ha már bepróbálkozna nála egy csúnyább ember, akkor meggondolná magát.
2020. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy nem az az elsődleges, nem fog valakivel csak a külseje miatt összejönni.

Nyilván valamennyire számít. Illetve ilyent senkitől nem hallottam, hogy nem számít, csak olyan, hogy nem az a legfontosabb.

2020. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam azt mondani, hogy egyáltalán, semmilyen mértékben se számítana a külső, mert ez valóban hazugság lenne. Pl számít, hogy valaki ne legyen igénytelen, nagyon elhízott, meg ilyenek.

Viszont nekem annyira tényleg nem számít. Pánszexuális vagyok, ez nálam nem csak azt jelenti, hogy nemtől függetlenül bele tudok szeretni bárkibe, hanem azt is, hogy szinte mindentől függetlenül is, tehát a külső se számít annyira, sokkal inkább a személyiség. Az eddigi 3 szerelmemből 2 kifejezetten nem tetszett külsőre, mégis halál szerelmes voltam beléjük. Illetve most is ismerkedek valakivel, aki szintén nem jön be egyébként, de a személyisége megfogott.

2020. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavar ha telt egy kicsit, az se zavar ha "nem szép arcra" (bár ez relatív), egyedül az zavar, ha extrém mértékben el van hízva (hjóval 100 Kg felett)
2020. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak egy bla bla....


kedvencem a Hantaboy :)


"apa a tanárnő azt mondta, hogy a szépség belülről fakad...

ilyet csak rondák mondanak..."

2020. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!