Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről, mi lehet az igazság és én hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt ismerkedtem egy férfivel, aki teljesen oda meg vissza volt értem, de hirtelen tartózkodó lett, eltűnt. Majd ismét megjelent azt állítva, hogy én egy olyan nő vagyok, akit el tud képzelni maga mellé, de magánéleti problémái vannak és amint azok megoldódnak, felhív. Ennek már lassan másfél hónapja, kommunikáció nincs köztünk. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy:

1. Hagyjam a francba, valószínűleg ezzel a szöveggel csak takarózik és valójában nem akar engem.

2. Nem biztos, hogy kamuzik, de semmiképp ne keressem, várjam, míg ő jelentkezik.

3. Az lenne a jó, ha én keresném őt, megkérdezném, hogy hogy van.


Férfiaktól kérdezném, hogy lehetséges-e, hogy tényleg vágytok egy nőre, de valamiért eltaszítjátok magatoktól, valami lelki probléma miatt? Vagy naiv vagyok?


28/N, 30/F


2020. nov. 18. 13:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezer százalék, hogy van valakije. Ez biztos. Valószínűleg nem jó a kapcsolata, lehet, hogy ott akarja hagyni, de a nő még ragaszkodik, emiatt a férfi mégsem tudja otthagyni, mert a megszokás stb.. Ez szokott lenni a menetrend.
2020. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!