Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről, mi lehet az igazság és én hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt ismerkedtem egy férfivel, aki teljesen oda meg vissza volt értem, de hirtelen tartózkodó lett, eltűnt. Majd ismét megjelent azt állítva, hogy én egy olyan nő vagyok, akit el tud képzelni maga mellé, de magánéleti problémái vannak és amint azok megoldódnak, felhív. Ennek már lassan másfél hónapja, kommunikáció nincs köztünk. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy:

1. Hagyjam a francba, valószínűleg ezzel a szöveggel csak takarózik és valójában nem akar engem.

2. Nem biztos, hogy kamuzik, de semmiképp ne keressem, várjam, míg ő jelentkezik.

3. Az lenne a jó, ha én keresném őt, megkérdezném, hogy hogy van.


Férfiaktól kérdezném, hogy lehetséges-e, hogy tényleg vágytok egy nőre, de valamiért eltaszítjátok magatoktól, valami lelki probléma miatt? Vagy naiv vagyok?


28/N, 30/F


2020. nov. 18. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

28 évesen komolyan tényleg ilyeneken vergődsz??? Aranyból van a farka vagy mi?

Kamus köcsög, tutira nős vagy nem független.

Vagy esetleg talált mást aki könnyebben gyorsabban dugható.

Igen, nagyon naív vagy.

40/F

2020. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem volna, hogy mi a problémája. Ha azt akarja, hogy várj rá, avasson be.

Mellesleg, attól még maradhattatok volna beszélőviszonyban, hogy valami nincs rendben, ha valóban érdekled.

Nem tudok olyan élethelyzetet elképzelni, hogy valakit ilyen szinten ignoráljak miatta.

Mostmár én nem venném fel a helyedben vele a kapcsolatot.

Ha ő megkeres és van eszed, elhajtod.

2020. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Oké, de ne ilyen indulatosan.
2020. nov. 18. 13:17
 4/21 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, én is így gondolom legbelül, csak olyan nehéz elengedni.
2020. nov. 18. 13:19
 5/21 anonim ***** válasza:
De azt tudni, hogy mit takar a magánéleti probléma? Honnan ismered egyébként, tudsz valamit a múltjáról/jelenéről?
2020. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
4 Ha nehéz elengedni csak jusson eszedbe, hogy neki milyen könnyű volt téged eldobni, mint egy taknyos zsepit. Ne kapaszkodj illúziókba, ennél már több élettapasztalatodnak kéne lennie.
2020. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Barátnőm ismerkedett egy férfival, és elhozta az ő baráti társaságát, és ott volt ez a férfi, de egyébként a múltjáról csak annyit tudok, amennyit ő megosztott.
2020. nov. 18. 13:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd. A "magánéleti problema" a felesége vagy barátnője, aki mégsem dobta ki egyelőre. Majd ha kidobjak a csajozasai miatt, majd jelentkezik.
2020. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#6 hát igen, jogos, az agyam mindezt felfogja, ezért is tettem fel a kérdést, mert eljutottam a felismerésig, hogy ez az egész nem normális. Nagyon ritkán találkozok olyasvalakivel, akivel tényleg el tudom képzelni a közös jövőt, ő ilyen volt, és gyorsan ragaszkodó leszek. Most megint várhatok, mire bárki is érdekelni fog.
2020. nov. 18. 13:25
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig nem tudom hova tenni azt, hogy mennyi nő van ilyen szinten, miközben előadja, hogy ő érett és komoly nő, aki normális pasira vágyik.
2020. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!