Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről, mi lehet az igazság és én hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt ismerkedtem egy férfivel, aki teljesen oda meg vissza volt értem, de hirtelen tartózkodó lett, eltűnt. Majd ismét megjelent azt állítva, hogy én egy olyan nő vagyok, akit el tud képzelni maga mellé, de magánéleti problémái vannak és amint azok megoldódnak, felhív. Ennek már lassan másfél hónapja, kommunikáció nincs köztünk. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy:

1. Hagyjam a francba, valószínűleg ezzel a szöveggel csak takarózik és valójában nem akar engem.

2. Nem biztos, hogy kamuzik, de semmiképp ne keressem, várjam, míg ő jelentkezik.

3. Az lenne a jó, ha én keresném őt, megkérdezném, hogy hogy van.


Férfiaktól kérdezném, hogy lehetséges-e, hogy tényleg vágytok egy nőre, de valamiért eltaszítjátok magatoktól, valami lelki probléma miatt? Vagy naiv vagyok?


28/N, 30/F


2020. nov. 18. 13:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám a francba. Annyi olyan pasi van aki nem ilyen problémás, mint a nyű. Lehet nem keresnek havi nettó 300.000-t, de tudnak szeretni és ragaszkodóak. Nőként azért ne árazd be magad ennyire olcsónak, hogy Te futsz egy idióta fasz után.
2020. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Úgy látom, itt már kérdezni sem lehet.
2020. nov. 18. 13:27
 13/21 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm, ez nagyon inspiráló volt :)
2020. nov. 18. 13:27
 14/21 anonim ***** válasza:

"Úgy látom, itt már kérdezni sem lehet."


De, lehet.

Felnőtt és értelmes nőnek tartod magad?

Normális pasira vágysz?

2020. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Arról nem tehetünk, hogy bántja a hamvas hóvirág lelked a valóság.

Szakadj ki a rózsaszín takonyból amit a pasi köré építettél és lásd meg mi az igazság.

28 évesen nem kéne ezen vergődni, hanem szó nélkül elhajtani a pcsába és tiltani.

2020. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Rendben, így lesz.
2020. nov. 18. 13:33
 17/21 anonim ***** válasza:

De tényleg semmit nem mondott arról a bizonyos magánéleti problémáról? Engem nagyon érdekelne..:D

Vagy annyira sem vette a fáradtságot, hogy mondjon valamit, amivel megindokolja a "kérését"?

2020. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart akkora ha nem lenne mas jobb. Elhinti ezeket a benyalo szovegeket itt ott es igy mindig van kihez fordulnia ha szüksége van ra.
2020. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak leszarod, és ha később megkeres mert valszeg ha épp kapóra fogsz jönni vagy eszébe jutsz akk keresni fog még hidd el, akkor úgy ignoráld mint a szar. Ez csak egy jó tanács a későbbiekre.
2020. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy kérdés, 21. század, nincs facebookja? Mondjuk ahol többet is megtudnál róla?
2020. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!