Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem, ha pár éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, ha pár éve nem akart semmit sem?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt találkoztam egy csajjal, de utána nem lett több találka, mert ő nem akart találkozni velem.


Most Facebook tarskeresovel párba álltunk, és néhány gondolat, kisebb beszélgetés után kinyogi h amúgy találkoztunk anno...

Mit akar az ilyen az embertől? Anno nem voltam jó most meg jó lennék vagy mi?



2020. nov. 24. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire be vagy rá sértődve és nem akarsz semmit tőle, minek álltál vele párba?
2020. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h már találkoztunk ő árulta el. Ezért álltunk párba.
2020. nov. 24. 18:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg csak magadnak teszel keresztbe ezzel a hozzáállással. Évek után megváltozhatnak az emberek, érhetnek. Én adnék egy esélyt a dolognak, ha szimpatikus és ha nem tudtad volna meg, akkor mentél volna vele randira. De ha ez tüske benned, akkor hagyd, mert csak magadnak rontod el.

Jobb lett volna idegenekként megismerkedni újra. Lehet, ha nem árulta volna el, nem jössz rá és még valami jó is kisülne belőle, mert nyitottan állnál hozzá.

2020. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer adtak így egy esélyt. Ma már a férjem, és jobban szeretem, mint bárkit a világon.
2020. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
szerintem megfektetheted, ha gondolod.
2020. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!