Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
én 29 éves nő vagyok, a pasi viszont 44. Elég sok minden klappol köztünk, nagyon szeretek vele lenni, viszont tartok tőle, hogy ez a 15 év ki fog ütni majd esetleg gyerekvállalásnál vagy a későbbiekben. A barátaim se nagyon örülnek ennek.
2020. nov. 24. 18:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Milyen felháborodásom? :) A korosztályombeli férfiak többsége még anyuci pici fiai :D nem apapótlékot keresek.
2020. nov. 24. 18:32
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

Az előbb kiakadtál, hogy mérne' találnál a korosztályodból párt. Most meg azt mondod, hogy a korosztályodban léfő férfiak mennyire nem jók...

Már ne haragudj, de te pont apuci kicsi lánya vagy, aki érettebbnek gondolja magát, de egyáltalán nem az. A hisztid alapján meg főleg nem.

Az a helyzet, hogy 28 éves férfiként a 24 éves barátnőm mérföldekkel érettebbnek tűnik már ez alapján a pár mondatod alapján is.

Akadj ki újra, hisztizz még egy kicsit. Te írtál ki kérdést. Ha nem érdekelnek a válaszok, akkor minek írtad ki?

2020. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
többségét mondtam :D jézusom, ahhoz képest, hogy van barátnőd elég frusztrált vagy. nem hisztizek, a válaszok is érdekelnek, csak a hülye vádaskodásod nem.
2020. nov. 24. 18:44
 14/24 anonim ***** válasza:
27%

Miért lennék frusztrált? Mert nem estem tőled hasra? Ne haragudj, de te írsz tök mást a 2 hozzászólásodban.

Vádaskodásról meg szó sem volt. Feltettem a kérdést: Találtál a korosztályodból megfelelő férfit? Képtelen voltál rá válaszolni. A tények megállapítása nem vádaskodás.

És de, hisztizel. Több hozzászólásra is hisztiztél, nem csak rám. Volt akitől megkérdezted, hogy mérne' működne? Ha így tudod, hogy működni fog, akkor miért írsz ki kérdést?

Azon kívül, hogy kiakadsz, mint egy tini és a piros kezecskét nyomkodod, nem igazán derült ki, hogy miben is lennél érettebb, mint egy átlagos 29 éves férfi vagy nő.

2020. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
azért mert megkérdeztem, hogy miért ne múködne? :D csak kíváncsi vagyok, szerinte miért ne működne, vagy miért csak 1-2 évig :D te jó ég, levonsz ilyen következtetést egy kérdésből, ezért vagy frusztrált. vagy mert azt hiszed, hisztizek, miközben nem. Igen, képzeld, az exem 30 éves, eddig max 3 évvel idősebb barátom volt, most vele ismerkedtem meg, miért kéne nekem ezt megmagyarázni egy vadidegennek?
2020. nov. 24. 19:01
 16/24 anonim ***** válasza:
Most még nem akarsz gyereket, de 5 év múlva ha igen, ő már 50 éves lesz.
2020. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

"te jó ég, levonsz ilyen következtetést egy kérdésből, ezért vagy frusztrált."

Szóval, ha én levonok valamit a kérdésedből, akkor én frusztrált vagyok, de ha te levonsz valamit a válaszomból, akkor te nem vagy frusztrált. Értem. Más szemében a szálkát, a sajátodban a gerendát sem?

Tényleg tini vagy még lélekben.

2020. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30 éves férfi vagyok, sok korombeli nő szerint már nem javasolt, hogy családalapításon gondolkodjak... Akkor szerinted kérdező, sok e a 44 éves kor?
2020. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne javasolt? Legtöbb velem egyidős ismerősömnek vagy nincs mág gyereke, vagy max 3 évesek :) Nem hinném, hogy 30 évesen késő lenne
2020. nov. 24. 20:21
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem gond.
2020. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!