Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj? Már sokadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Már sokadik csaj tűnik el pont randi előtt.

Figyelt kérdés

Hosszú történet lesz.


25 éves srác vagyok.

Lassan egy éve használom a társkereső oldalakat,mert személyesen nem nagyon van lehetőségem ismerkedni.

Személyesen is ismerkedtem,de nem sok sikerrel. Olyan településen élek ahol kevés lehetőség van ismerkedni és sokan elmentek innen.

Szóval már több olyan csajjal ismerkedtem,akikkel jól eldumalok, társkereső oldalról átmegyünk Facebookra és ott folytatjuk a beszélgetést.

Pár napos facebookos beszélgetés után elhivom őket randira,amire igent is mondanak.

Egy év alatt nagyjából 10 csaj ejtett pofára,hogy mindig randi előtt gondoltak meg magukat.

2 csajjal randiztam, egyikükkel csak egy randi volt. A másik csajjal pedig 100 kmre laktunk egymástól és ez lett a szakítás oka. Vele 2,5 hónapig voltam együtt.


Elmesélem a legutolsó 3 pofára esésemet:

28 éves diplomás nő. Szintén pár nap után átmegyünk Facebookra,majd ott is dumálok vele pár napot mindenféle témáról és elhivom randira.

Igent is mondott a randira. Lefixalom vele,hogy találkozzunk kedden délután. Kedden rám ír,hogy főnöke miatt túlórázik,szóval tegyük már át egy másik időpontra.

Mondom oké,akkor találkozzunk xy helyen csütörtökön négykor.

Azt mondta,hogy oké,ott lesz.

Szerdán este ráírok,hogy milyen napja volt és mondom neki hogy akkor délután négykor ott leszek.

Nem jött semmi válasz. Másnap egész nap vártam hogy írjon,de még annyi gerinc sem volt benne hogy lemondja a randit.

Nem szóltam semmit. Ezután letiltott. Azt hittem hogy értelmes diplomás nő


Második történet:

Szintén pár napig nagyon jól elbeszelgetunk,majd facebookon tovább irkaltunk pár napon keresztül.

Ő is igent mondott a randira,vele is fixaltam az időpontot.

Előtte naponta beszélgettünk,majd ő is napokra eltűnik,alig válaszol és nem tud hogy mi változott,miért viselkedik így,amikor bunkó se voltam.

Üzeneteimet meg sem nézi.

Aztán egy idő után ő is végleg eltűnt.


Harmadik sztori:

21 éves egyetemista csaj.

Megkérdeztem tőle hogy mi a véleménye az adott társkeresőről.

Azt mondta hogy kezdi unni mert mindenki csak le akarja fektetni.

Mondtam neki hogy én komoly kapcsolat céljából regisztráltam ide. Örült is neki hogy nem csak szexre hajtok,aztán vele is Facebookon folytatattam a beszélgetést,minden nap beszéltem vele,majd szintén pár nap múlva elhivom hétvégén randira,amire igent is mondott.

Ezután pár napra eltűnt,majd 3 nappal később rám írt és elkezdett mentegetőzni hogy bocsi hogy eltűnt,de rengeteg dolga volt. Mondta hogy anyukája haza jön külföldről szóval most nem jó,de a jövő héten jó lenne.

Mondom hogy semmi baj, jövő héten pótoljuk,jó hétvégét kívántam neki és mondtam hogy érezzék jól magukat.

Hétfőn ráírtam és megkérdeztem,hogy milyen volt a hétvége illetve kérdeztem tőle,hogy pénteken vagy szombaton ráér e a talira.

2 nappal később nézte meg az üzenetet,de arra sem vette a fáradságot hogy visszaírjon.


Rosszul esik hogy már sokadszorra ejtenek pofára.

Randira igent mondanak,de aztán szó nélkül lelépnek.

Legalább válaszoljanak valamit,mert így rossz hogy semmibe vesznek.

Mi lehet a baj? Túl kedves lehetek? Vagy hamar hívom őket randira? Vagy nagyon nyomulós vagyok?


2020. nov. 26. 17:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Lehet ők is feladták a végig olvasás és így nem tudták meg, hol van a randi.
2020. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Ne húzd ilyen sokáig a randira hívást. 1-2 nap társkeresőn duma, 1-2 nap face-re átmenve, de össz max 3 nap. Ezen kívül remélem nekik nem olyan regényeket írsz, mint ide. Élőben akarj sokat beszélni velük, írásban ne állj neki nagyon hosszú gondolatmeneteknek, történeteknek ha a csaj írásképéből azt látod hogy ő sem olyan
2020. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Pár napja egy csaj arról panaszkodott itt hogy miért hívják el szinte egyből a pasik randira.

Utána jöttek a válaszok,hogy biztosan csak dugni akarnak.

Franc se érti ezt 😄

2020. nov. 26. 17:56
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Szard le mit mondanak vagy mit panaszkodnak a csajok a pasikról. Ne a csajokat kérdezd hogy kell csajozni, hanem nőknél sikeres férfiakat.
2020. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

Egyszerűen nem vagy elég jó pasi.

Nem tetszel nekik eléggé ahhoz, hogy komolyan vegyenek, valamint vannak jobb lehetőségeik, mint te.

Nekem is hasonló pofára eséseim voltak, soha többet nem tinderezek.

2020. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4#

Ha nem vagyok elég jó pasi akkor minek mondanának igent a randira?

Mások inkább vagy nemet mondanak vagy pont aznap lesz halaszthatatlan dolguk.

Én se hívok olyat randira aki nem jön be

2020. nov. 26. 18:10
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ezek mind nők?
2020. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy csak unatkoztak, vagy egófényezésre jó voltál nekik, esetleg melletted még x másik csávóval is ismerkedtek. Amúgy a franc se érti a női logikát, szerintem sokszor maguk a nők sem. Ha gyors vagy, az a baj, ha lassú vagy, az a baj. Ha rájuk nézel, az a baj, ha nem nézel rájuk, az a baj. Ha odamész, az a baj, ha nem mész oda, az a baj. Amúgy sajnos sokszor ez van, indokolatlanul letiltanak, eltűnnek, holott előző nap még minden flottul működött, és sosem tudod meg, hogy mi volt ennek az oka. Bekattan náluk valami, aztán teljesen kifordulnak önmagukból. És még a magukat normálisaknak tartók is rendszeresen ezt csinálják. Próbáld meg úgy felfogni, hogy az ilyen szar alakokkal nem sokat vesztettél, legalább nem pazaroltál rájuk időt és pénzt.
2020. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos sokszor van olyan, hogy csak arra van szüksége a lánynak, hogy lássa/hallja, hogy kellene valakinek, és szívesen randiznának vele. De valójában nem gondolja komolyan, és nem tetszel neki eléggé.

Nem mondom, hogy ez oké, mert nagyon nem az. Én ha lebeszélek egy sráccal egy randit, akkor alap, hogy elmegyek, és utána döntök, hogy lesz-e folytatás.

De szerintem nem kell egyből randira hívni valakit. Először beszélgess vele sokat, esetleg meséld is el, hogy voltak ilyen tapasztalataid, akkor talán ő nem fogja ezt megcsinálni, vagy hamarabb szól, hogy nem gondolja komolyan a dolgot.

2020. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem külsőre bejössz nekik, csak belsőre van valami "baj" veled az ő szemükben, ami ahogy lassan kiderül úgy elmegy a kedvük. Pl túl hosszan írsz, vagy túl jófiús viselkedésed van, ilyesmi.
2020. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!