Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hét telt el, de nem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét telt el, de nem keres?

Figyelt kérdés

Kávéztunk mint ismerősök, 1 órát.

Múlt hét hétfőn, én direkt nem kerestem.


Találkozás utan 1 óra múlva írtam neki egyből kívácsiságból , hogy mit reagál rá.

Egyből el olvasta.


Én azt írtam, neki örültem, hogy megismerhettem.

Erre ő egyből visszaírt, hogy is örült szégyenlős visszafogott lány.


Én a részemről nem akartam, sokáig húzni a -beszélgetést. És elsőre valóban visszafogott voltam, pont azért mert most talalkoztunk elsőre, és ha lesz második találkozás, akkor annak során leszek nyitottabb.


A találkozás során kiderült jelenleg sok baja, van a szülei betegeg, és elvesztette egy, hozzátartozóját. Nincs úgy vevője, ahogyan kellenne. stb...



Én az én részemről még pluszba megerősítettem neki, hogy azért voltam kicsit szégyenlős mert , nagyon tetszett nekem.

Erre ő egyből visszaírta,hogy én is szép lány vagyok.



Ennyit tudok írni, nem akarom magam porig alázni , vártam egy hetet, nem keresett.


Egyébként nekem ő nagyon tetszik, mindig visszaolvasam, amit -beszélgetünk korábban.



Mit tudok tenni?


Ha lezárna azzal, hogy örültem hogy megismertelek szép lány vagy , de nem akarok tőled semmit. Akkor nem kattogná ezen annyit, de el telt egy hét, és még nem kereset.

Ha megosztok, bármit azt megnézni.


Nem kaptam tőle üzenetet..... :(


2020. nov. 30. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hányszor írod ki még???

Nem keresett eddig, és nem is fog. Mi ebben olyan nehéz?

2020. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
már legalább 2 hete nem keres, mert a múlthéten is kiírtad
2020. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most írt rám:)))))))))
2020. nov. 30. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy neked még mindig hogy nem esik le, hogy nem akar tőled semmit. Ha jól emlékszem valamelyik előző kérdésednél kiderült, hogy igazából nem is randi volt az a találkozó. Nézd, nekem is volt már, hogy randiztam valakivel, amikor a nagymamám elhunyt váratlanul, mégis normálisan tudtam közölni az illetővel, hogy továbbra is szeretnék vele ismerkedni, de az azt következő napokban nem szeretnék randizni meg úgy írogatni, és megértette. Szóval ha akarna valamit akkor keresne, vagy legalább megírná hogy most nem alkalmas.
2020. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar tőled.
2020. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Most írt rám:)))))))))"


De azért a jövő héten is kiírod ugye? :)

2020. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Akkor még van esély az ollózásra.
2020. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem loholnék utána szánalmas. Mit kamuzol nem is lehet most kávézni sehol ott fogyasztani!!
2020. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8: hetek óta írja ki szó szerint ugyanezt a kérdést. Nyilván nem követi vele, hogy éppen van e kávéház vagy sem :)
2020. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A boltjában kávéztunk;)
2020. nov. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!