Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjak még neki esélyt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még neki esélyt vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
Három hete járok egy sráccal, jól érzem magam vele, vonzó külsőre, intelligens is, és a szex is jó vele, de nem vagyok belé szerelmes, és azt érzem, hogy nem is leszek. Elég férfiatlan egy-két dologban, például nem tudott múltkor felfúrni egy polcot, talán ez az, ami zavar, nem érzem benne a férfi erőt. Viszont tény, hogy nagyon szeretek vele beszélgetni, jó hozzábújni, és az ágyban is odaadó nagyon. Ti adnátok még ennek esélyt vagy szakítsak? Az a baj, hogy 38 éves vagyok, nem huszonéves, hogy sokáig húzzam az időt.
ápr. 26. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezermestert keresel vagy társat?
ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha már most ezt érzed, később csak nagyobb lesz a bűntudatod, ha elküldöd, mert ő másképp érez, mint te, zárd le szépen, ne megalázva.
ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sràc?? Hány éves?
ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nagy dolgokban nem lehet rá számitani úgy az életben. Ki tudja
ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ember nincs.
ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nincs tökéletes ember így van ahogy az 5-ös válaszoló mondta. Viszont szerintem már probléma is van itt nem csak az, hogy nem megy neki pár férfi munka és fuu így nem tudok szerelmes lenni bele.

Biztos van olyan dolog ami neked sem megy…tuti hogy van valami mint mindenkinek. Neked ez hogy esne így?

Adj neki mindenképp még 1 hónapot legalább. Utána felesleges húzni az időt.

ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Más*
ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szakíts, százan állnak sorba mögötted, ha tényleg olyan, amilyennek leírtad.

Nem minden férfi tud polcot fúrni, de ha neked ez a szürö, akkor keress tovább.

Az én exem nemcsak polcot fúrni tudott, hanem konkrétan mindenhez is értett. De én még egy ilyen hazug, aljas, manipulatív f.sszal nem találkoztam, mint ö.

Nem attól lesz valaki jó társ. Szerintem ha megmondja, hogy ö ehhez nem ért, de képes önállóan elintézni, hogy oda hét végére polc kerüljön, akkor az ugyanolyan jó, mintha saját maga fúrta volna fel.


De gondolom te minden szempontból nöies vagy, rajtad biztosan nem találni fogást, mindenhez kiválóan értesz, amit egy igazi nönek tudni illik.

ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan 38 évesen egy csavaron akadsz fenn? Ne viccelj már! Majdnem egyidősek vagyunk, én ezen csak nevetnék, és befurnám. Férjem meg a gépekhez full hülye, így esett hogy pl a nyomtatót nekem kellett beüzemelni. Már nem emlékszem hogy közvetlen szülés előtt, vagy után, de csak mosolyogtam rajta és megcsináltam. Senki se tudhat mindent.
ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Most beszélgettem a pasiddal, azt mondta, hogy klassz az alakod, jó hozzád bújni, jó veled beszélgetni, egy istennő vagy az ágyban, nagyon jókat főzöl, de most azon gondolkozik, hogy szakít veled, mert ugye kiderült rólad, hogy nem tudsz olyan ügyesen horgolni, mint az anyja. Én is azt tamácsoltam neki, hogy azonnal szakítson. 😂
ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!