Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a klasszikus megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a klasszikus megoldás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Első sorban lányok válaszát várom, hogy mi lenne a legszimpatikusabb közeledés?


Az az alaphelyzet, hogy megtetszett egy lány, úgy nézett vissza rám, mint aki felfal a szemével, de az a gond, hogy a nevén kívül semmit sem tudok róla, de facebookon nem fogok ráírni, mert nem...


Szóval ilyenkor az van, hogy eltűnik a homályba, sosem tudom meg, hogy vajon belsőre milyen?


Ismeretlenül odamenni sem túl jó ötlet, mert manapság eléggé zárkózottak az emberek.


2013. jan. 3. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és most akkor ilyen tanácsot vársz? o.O Valamit kéne tenni...esetleg valami közös ismerős?
2013. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szarintem mindenkepp erdemes lenne kozeledned hozza.

Ha felos vagy akar megszervezhetsz egy "veletlen" talalkat. Deritsd ki a barataitol, hogy mondjuk hova mennek szombat este bulizni es te jarj "veletlenul" arra, ahol belebotlassz, esetleg elkezdtek beszelgetni.

2013. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
senki, épp ezért vagyok tanácstalan :S, főleg, hogy volt már így egy rossz tapasztalatom, az is ugyanilyen eset volt, tanultam belőle, hogy mit ne csináljak, de azt, hogy mit, az nem derült ki
2013. jan. 3. 00:29
 4/12 A kérdező kommentje:
konkrétan nem félek, de nem akarom bután csinálni, nem rossz ötlet amit írsz, csak ahhoz kéne valami olyan ismerős akivel jobb kapcsolatban vagyok mint ő a lánnyal, máskülönben visszamondja neki, és akkor az jön le, hogy de gáz nem mer ide jönni, de hogyan mennék oda full ismeretlenül, értitek ez egy kevésbé szerencsés helyzet, viszont azt érzem, hogy talán lehetne valami
2013. jan. 3. 00:32
 5/12 anonim ***** válasza:

A klasszikus megoldás szerint fehér lovon kell elmenned hozzá.

Gondolom ez nem fog menni, marad a facebook.

Voltam hasonló helyzetben, de nekem nem volt más lehetőségem. (Évek óta nem láttam a lányt.) Írtam neki és pár nap levelezés után felvetettem, hogy találkozzunk.

2013. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En is igy jottem ossze a bartommal, egyszer talalkoztunk, aztan o felvett es irt Facebookon. Ott kezdtunk el beszelgetni es nemsokara talalkoztunk is, majd par het mulva osszejottunk.
2013. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
majd, eldől, megpróbálom keresztezni a programjainkat, ha valamit kiderítek
2013. jan. 3. 01:04
 8/12 A kérdező kommentje:
összefutottunk buliba, hát elég szarul sült el :S, feltűnően nem érdekeltem
2013. jan. 6. 14:22
 9/12 fospuska ***** válasza:
a klasszikus az, hogy odamész vagy ráírsz és a nagy igyekezetben elnyered az "arany pedál" díjat. minden ellenkező esetben hülye vagy.:)
2013. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az arany pedál díj lassan már tuti az enyém, csak mindig bicikli nélkül adják...
2013. jan. 6. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!