Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is "elcsesztem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "elcsesztem"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves egyetemista srác vagyok, még a hazaküldés előtt megismertem egy lányt, akivel idáig tartottuk a kapcsolatot messengeren.

A lány elkapta a vírust, így vártunk 3 hetet, amíg teljesen kiment belőle.

Én ezután megkérdeztem, hogy mikor tudnánk találkozni, felajánlottam azt is, hogy én megyek hozzá a városába, viszont mindig visszamondta valami indokkal ezeket a találkozókat, közben meg mondta, hogy kedvel és jó lenne találkozni.

Most szombatra is elhívtam randizni, viszont azt mondta a barátaival találkozik, erre én azt mondtam jól van, de jövő szombatot már legalább akkor megbeszélhetnénk, mert így sosem fogunk találkozni. Erre azt mondta arra sem fog rá érni egyéb egyetemi elfoglaltságok miatt, amire és mondtam neki, hogy nem érzem, hogy ugyanannyira akarja az egészet mint én, és ha én szánnék rá időt, akkor jó lenne, ha ő is, mivel ha nem kölcsönös akkor egyikőnknek sem jó. Erre ő kiakadt, hogy sokkal több dolga van mint nekem, nem engedheti meg ezeket magának. Ezután válaszoltam egy kb ugyanolyan kaliberű üzenettel, hogy egy kapcsolat 2 emberen múlik, viszont azóta nem válaszol, tehát gondolom nála ennyi volt az egész.

Mit gondoltok? Én lehettem türelmetlen vele szemben? Több mint 1 hónapig beszéltünk egyébként csak messengeren.



2020. dec. 11. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy "elcseszted" ? Talán csak annyiből, hogy te is kipakoltál neki azzal az üzeneteddel a végén. De ezen felül szerintem már akkor bukott ügy volt úgy, hogy lényegtelen végül is. Amúgy nem csesztél el semmit a leírtak alapján. Mi férfiaknak az a dolgunk, hogy kitartóak legyünk ha egy nőt szeretnénk meghódítani. Viszont, mindennek van határa. Ha te ezt már sokallotad akkor helyén van, hogy be telt a poharad. Másfelől, ilyennek sosem kell annyira bedőlni, hogy neki biztos sokkal több a feladata mint neked. Ugyan is mindenki arra szakít időt amit valóban szeretne.
2020. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!