Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiába választanak fiatal nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába választanak fiatal nőt a 40-es férfiak, talán gyerek nélkül maradnak?

Figyelt kérdés
[link]

#ehje
2020. dec. 14. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez az egész ki van facsarva.


Másik példával, “az afrikaiak, keveset táplálkoznak, ezért jobbak a fogaik, mint az európaiaknak”, kijelentés nem igaz, mert Európában mosunk fogat és jobb a fogorvosi ellátás (már aki, meg ahol).


Ugyanígy, lehet, hogy 36 év felett nagyobb az esély az beteg gyerekre, de ténylegesen kevesebb születik, mert sokkal több szülő csináltat vizsgálatokat. Vagy lehetséges, hogy kisebb a valószínűsége az egészséges hímivarsejtnek, de akkor elmennek egy laborba is majd ott elintézik.


Érdekes, amit írnak, de döntéseket erre nem érdemes alapozni.

2020. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert a lottón 50% esélyed van ám nyerni. Idióta.
2020. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

"fiatal nőt a 40-es férfiak, talán gyerek nélkül maradnak?" ez a kérdés egyértelműen a férfi gyerek nélkül maradására van kihegyezve... meg a belinkelt cikk is... "A 40-42 éves férfiaknak ötödével kisebb esélyük van arra, hogy apák legyenek, mint 30 év alatti társaiknak. További súlyosbítja a helyzetet, hogy a termékenységi problémákkal küzdő férfiak meglehetősen nehezen szánják rá magukat arra, hogy apák legyenek"

Itt a Gyk-n is volt egy nikk (valszeg egy 30-as nő), aki állandóan ilyesmivel jött az olyan kérdéseknél, ahol nagyobb korkülönbség volt egy párkapcsolatban...


Mi a fenéért nem lehet azt megérteni, hogy a férfiak egy jó nagy részének egyáltalán nem az a lényegi kérdés, hogy "tovább vigyék a vérvonalát" meg "fennmaradjon a neve", sokkal inkább szeretné a saját életét egy olyan párkapcsolatban élni, amiben boldog, olyan emberrel, akivel jól érzi magát, mint alárendelni mindent a szaporodási ösztönnek.

2020. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért nem lehet azt megérteni, hogy a férfiak egy jó nagy részének egyáltalán nem az a lényegi kérdés, hogy "tovább vigyék a vérvonalát" meg "fennmaradjon a neve", sokkal inkább szeretné a saját életét egy olyan párkapcsolatban élni, amiben boldog, olyan emberrel, akivel jól érzi magát, mint alárendelni mindent a szaporodási ösztönnek.


Így van, nagyrészint a nők erőltetik a dolgot, hogy kell a gyerek, közben meg elfelejtgetik a tablettát szedegetni tudatosan, a pasinak meg azt mondjá, hogy bevették.

2020. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de inkább a halált választanám, minthogy szüljek. 37/n
2020. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

4: pontosan gyerek nélkül maradnak. Vagy anyuci mellett 40 évesen. Ennyi a történet. Ne mond már hogy egy 20 éves lány pont szülni szeretne majd neked pl🤣 főleg olyan lány, aki tanul pl egyetem főiskola. Max. az aki annyira nem tanult, vagy majd felveszi a hitelt a gyerekre. Kb ennyi a történet.

Aki 40 evesen fiatal lányt akar, az kb nem akar semmit, csak tengeni lengeni az életben. Aztán 50 évesen meg már már jó lenne 30- as nőcske is.

2020. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"ne mond már hogy egy 20 éves lány pont szülni szeretne majd neked" - nem, valóban nem akar, és ez az egyik legjobb tulajdonsága...:)

" Aztán 50 évesen meg már már jó lenne 30- as nőcske is." - nézd, ha 40 évesen a nő 20 éves, akkor mire az ember 50 lesz, bizony a nő is 30... lévén az idő egyformán telik mindkettejüknek. Fránya dolog ez az idő... mi anno 33F/17L-ként kezdtük, és valóban, most 56 évesen már egy 40 éves nő is tökéletesen jó... mindkettőnknek eltelt (közösen) ugyanaz a 23 év... Másfelől egy 50 éves férfiban már remélhetőleg egy 30-as nő sem a "férjnek és apának való"-t fogja látni...

2020. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem fiatalt keresek.
2020. dec. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18, én meg semmilyet se keresek, lévén rég megtaláltam... de amíg kerestem, addig sem volt szempont, hogy "szül-e nekem kicsibabát"... nem bukok semmilyen értelemben sem a Dúró Dóra - Budaházy Edda turbómagyar - magna mater - vonalra...
2020. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#15-ös...én meg férfi, és inkább a halál, mint egy ilyen nő!
2020. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!