Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat ezek után rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat ezek után rólam?

Figyelt kérdés

Most lettem életem első randiján túl... Nagyon helyes és kedves sráccal ismerkedtem meg Tinderen, és ragaszkodott egy randihoz, így hát belementem.

Fura volt azzal a sráccal találkozni aki folyamtosan flörtölt velem, viszont ez a randinkon alábbhagyott. Nagyon sokat beszélt a fociról és elrángatott "vándorolni" ami a lábamnak, később mint éreztem, nem tett túl jót. Voltak "kínos csend" pillanatok, az utolsót azzal enyhítettem hogy ki is mondtam amin mindketten nevettünk. Felhoztam a húgom is párszor a beszélgetések során, de láttam hogy ő abszolút nem akart semmit se mondani a bátyjáról sem pedig a húgáról. Lehet az egész azért volt a legfurább mert hogy nem tudtunk sehova se beülni és nyugodtan beszélni. Sokszor megnevettettem ami neki is ugyan úgy sikerült nálam.

Az elején próbált különböző sorozatokról kérdezni, de kellemetlenül éreztem magam a metrón mindenkivel, főleg hogy csak mi beszélgettünk, ezért elég tömören válaszoltam. Mikor visszafelé sétáltunk akkor megkérdeztem hogy ez egy randi e, erre azt válaszolta hogy az aminek szeretném hogy legyen. Akkor is volt az hogy utalt rá hogy szeretne megcsókolni mivel mondtam hogy soha senkivel nem csináltam ilyet, és azt is mondtam hogy biztos nem az első randin, ahhoz jobban meg szeretném ismerni ha van rá esély (szegény egész végig hiába ette a mentolos cukrokat). Viszont tényleg nagyon okos, kedves és matematikát és számítástudományt tanul. Gyönyörű barnás-zöldes szemei vannak. Nagyon probálkozott témákkal, csak hát a legtöbb a focihoz tartozott...

Mikor elbúcsúztunk akkor is kellemetlenül álltunk ott amíg nem adott egy "fél ölelést".


Ne szóljatok le hogy így vagy úgy csesztem el, nem tudtam ilyenkor mi a normál, sose hívtak randira, a legtöbben vagy csak dugni akartak volna vagy pedig egyből egy kapcsolatba belevágni anélkül hogy megismertek volna :/.

Nem látok rá sok esélyt hogy újra randira hívna, de ő mondta hogy találkozzunk és ha nem működik akkor majd max barátok lehetünk... Fogalmam sincs mi lett ezek után a véleménye rólam.


22/L



2020. dec. 15. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből mi se tudjuk megmondani, nem voltunk ott. De valóban nem volt egyszerű a jelenlegi helyzet miatt. Sajnos ilyenkor meghitten beszélgetni csak saját lakásban/albérletben lehet, kint az utcán nem igazán. De az első randinak nyilván nem opció.

Beszélgessetek tovább, aztán majd kiderül. Lehet ő is zavarban volt kicsit. Nem hinném, hogy minden veszve lenne. Esetleg hívd át forralt borozni.

2020. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne legyél már ennyire borúlátó :D mivel nem vagy feketeöves randizó, aki minden témára és helyzetre fel van készülve, ezért természetes, hogy voltak kínosabb pillanatok. Az összképet kell nézni, hogy végső soron jól érezted-e magad vagy sem. Ha úgy gondolsz rá vissza, hogy jó élmény volt, nevettetek, beszélgettetetek, akkor az jó. Attól, hogy két idegen között néha akadozik a beszélgetés és nem lettetek első pillantásra lelki társak, még alakulhat bármi. Hidd el, hogy ő sem az iylen apró részleteken agyal, hogy "jaj ezt a csajt nem keresem többet, mert keveset dumált a metrón". Nyugi, kell egy kis önbizalom.
2020. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én szememben jó jel, hogy volt köztetek beszédszünet is. Nálam ez azt jelenti, hogy a fiúnak sem volt sok kapcsolata, mert akkor ömlöttek volna belőle a mondatok. Amit leírtál, azt én egy normális első randevúnak találom. Az első két válaszolót olvasva, nagyon jót írtak. Lesz második randevú, hiszen megígérte. Ha mégsem hívna, akkor örülj annak, hogy csírájában vége lett a kapcsolatnak. Lesz más.

Ffi.

2020. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szívesen áthívnám akár hozzám is, csak itt mindig valaki otthon van, így ez nem menne... Nem akarom nagydobra verni hogy "randizok" valakivel mivel csak egy randi volt, na meg ha szüleim megtudják egyből faggatni fognak, amit most még el szeretnék kerülni. Nála pedig nem menne, mivel hogy lakótársai is persze mindig ott vannak. Csak úgy megmaradt bennem, hogy több volt a kínos csend mint a beszélgetéssel, amikor ez nem is igazán így volt...
2020. dec. 15. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pechetek van, hogy itt a vírus, meg hogy tél van. Idővel megoldódik a nyelvetek, bírjátok ki tavaszig.
2020. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Semmi baj a kínos csenddel,mindenkivel előfordult már.

Kedves kérdező,ha számodra ez kínos akkor hadd meséljen el az én első randimat egy sráccal 😃

Eljott a hazamhoz kocsival úgy hogy nem is tudtam róla, ráadásul az apjával és egy haverjával részegen, horgászat után.Itt ittak a házam előtt,kopkodtek,bufogtek,lepisiltek a szomszéd ház falát.

Aztán szépen elkezdtek bevonulni az apuka nélkül,mert addigra már hazament.

A srác haverja inzultalni kezdett,hogy milyen vékony vagyok biztos azért mert csóri vagyok stb én kidobtam őket, ő ideges lett ezért itthagyta a srácot éjjel 11-kor,nem tudott hazamenni már sehogy úgyhogy muszáj volt beengednem.

Itt aludt nálam és aztán másnap reggel olyan kínos csend állt be ami ehhez képest amit te írtál semmi 😃

Próbáltam beszélni de semmi,alig vártam,hogy elmenjen végre.Szornyu voooolt.

A ti randitok meg cuki is volt szerintem,ne parazd túl csak lazán,sok hal van még a tengerben ha ez a srác nem jönne össze 🥰

2020. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Remélem hogy addig beszélő viszonyban leszünk 😂 bár ki tudja
2020. dec. 15. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, hogyan alakul?
2020. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma írok neki, holnapig nem várok, úgy sincs veszteni valóm🤷🏻‍♀️. Nem tudom mit írjak neki pontosan, lehet hogy rákérdezek hogy ő most mit lát az egészből, lesz e második randi vagy akár barátok, vagy semmi se.
2020. dec. 17. 13:39
 10/15 A kérdező kommentje:
Na annyi a vége hogy ma írta hogy a részéről nem passzolna, viszont kérdezte hogy én hogy látom a dolgot. Bár őszintén ezt nem tudom miért kérdezi ha szerinte már eleve ennyi...
2020. dec. 18. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!