Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lenne helyes ezt kezelnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne helyes ezt kezelnem, hogy se én, se a vele folytatott viszonyom ne sérüljön ?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, egy hónapja, két randink már volt, és egyszer szex is. Tartjuk a kapcsolatot rendszeresen, újabb randi is van már meg beszélve. De zavar, hogy látom még aktív tagja a társkereső oldalnak. Mit kezdjek ezzel ? Hogy kezeljem, vagyis inkább úgy kérdezem, hogy kell ehhez viszonyulni ? Gondolom ez azt jelenti, hogy még nem vagyok elég megnyerő számára. Ugye ?

2021. jan. 8. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azon csodálkozom hogy ez neked nem egyértelmű?

Ha komolyan akarsz akkor nem fekszel alá egy szia után.

2 randi az 0.

2021. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azért van arra precedens a mindennapi életben, hogy “ennyi” után is komoly és kiegyensúlyozott párkapcsolat alakul ki két ember között. Van akiknél már az első randi után... Hiszen az hogy hogy és miként alakul egy kapcsolat, elsődlegesen a vonzalmon, az érzelmeket, mindazonáltal a szexualitáson alapul, és ha ez megvan azonnal, akkor tökmindegy hogy mennyire hamar kerül sor a szexre.

Jelzem, a 21. Században élünk !

Ritka manapság az, hogy megvárják az 5., 6. randit a szexel...

Csak mondom ! 😉

2021. jan. 10. 20:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor most miért is vagy bizonytalan?
2021. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha te fent vagy még a társkereső oldalon miért zavar az, hogy a másik fél is fent van még? Te miért vagy még ott?
2021. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!