Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves nő vagyok és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nő vagyok és már közel kettő éve nem voltam randizni, mert egyszerűen azt érzem az én időm már lejárt. Van aki hasonlót érez/ helyzetben van? Hogyan lendültetek túl ezen?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy mar az ismerőseim 80% stabil kapcsolatban él vagy törekedik rá. Titkon talán én is vágyok rá, de képtelen vagyok ismerkedni, mert mindenkivel szemben szarnak érzem magam vagy ha esetleg összejönnék valakivel egyből azon gondlkodom mi haszna ennek. Néha nem is értem, hogy miért állnak le velem olyanok akik 1000x jobbak nálam.

2021. jan. 8. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Van baj bőven. Pszichológust jó lenne felkeresni.
2021. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Én hasonlót érzek, de igazából nincs semmi alapja annak amit érzünk, mivel ameddig az életünk java hátra van addig bármi lehet. Szóval biztos nem járt le az időnk.
2021. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, szerintem sokan vagyunk így, mindkét nemből és bármilyen korosztályból.


De az élet kiegyenlítődik, mert van olyan aki sose adja fel. Ismerek olyan 50 éven felülit aki sosem fogja feladni.

2021. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
24 évesen már lejárt az időd? Ugye viccelsz? A gyk tele van 40 körüli szüzekkel, te meg itt 24 évesen rimánkodsz. Jaaaaj!
2021. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen érzem így,de nekem még randim sem volt soha.
2021. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A huszonéves kor elején sokan átélnek ilyen depressziós korszakot, mert ekkor tudatosul bennünk, hogy bizony mi is meg fogunk öregedni és pörögnek az évek. Jobb esetben max 25 éves korodra azért elfogadod, hogy ez van és inkább élvezed az életet, mint nyivákolsz. Ha magadtól nem sikerül, keress fel egy pszichológust.
2021. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez az állapot már szerintem több, mint egy éve tart. Pszichológuson gondolkodtam már én is csak a vírusos időszak közbeszólt. Annyira nem gondolom, hogy ez nyavajgás lenne, inkább csak egy élethelyzet amibe nem tudom, hogy kerültem. Lehet az sem segít, hogy kortársaim közül páran állandóan azt hangoztatják, miszerint már ketyeg az óra. Sosem voltam szerelem érzésének közelében, de még izgatottságot sem nagyon éreztem. Sokszor vagyok közönyös talán.
2021. jan. 9. 00:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, én is ezt érzem 42 évesen.

Amúgy meg jobban jársz, ha nem leszel soha szerelmes, szóval ne bánd.

2021. jan. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező kapcsolatban lenni. Ma már egyre inkább a szingliség a divat, pláne víruskor, el se lehet menni sehova... Én is így vagyok, de elfogadtam. Talán egyszer rászánom magam egy fullos prostira, hogy legalább egy jó nővel lehessek egyszer, aztán ennyi, az élet megy tovább. 30f
2021. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ketyeg az óra annyira idegesítő. Nekem az elképzelésem 22 évesen az volt, hogy 28 évesen lesz majd lakásom és jön a gyerek. Erre lett egy hosszú távkapcsolatom 27 évesen összeköltöztünk ez kb 1 éve volt kiderült, hogy én másképp ismertem meg őt a távkapcsolatban mint amilyen vele együtt élni. Szakítanék, de itt a vírus a munkahely megszűnések a fene tudja mi lesz. Közben a családban meg mondják, ha akarunk állami támogatást akkor 2022 lehet felvenni jöhetne az esküvő. Sőt anyós oldalról is jön. Lakástakarékom lejárt, önerőm megvan a lakás vásárláshoz, de sokra nem megyek, ha normális hitelt nem tudok egyedül felvenni. Jelenlegi párommal nem vennék fel hitelt, ha szétmegyünk akkor egy újjal meg egyből biztos nem. Közben az albérlet folyamatosan viszi el a pénzemet így is, hogy ketten fizetjük. Szóval van több pár ahol látszatra minden jó közben meg belül gondok vannak ez vagy kijön, de lehet később van ahol gyerek után jönnek a gondok.


Elég szar helyzet mikor látod az ismerőseid, rokonaid hol tartanak és ezt elvárják tőled, hogy hasonló helyzetben legyél. Van rajtad egy küldő nyomás még, ha sokszor azt mondod leszarom nem érdekel.


Meg amikor elkezded számolni, ha 30 évesen lesz gyereked 24 évesen elvégzi a mester akkor 54 éves leszel.... de nem is folytatnám.


Vannak akik írják itt, hogy egyedül is jó, de szerintem párban sokkal jobb az élet.

2021. jan. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!