Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves nő vagyok és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nő vagyok és már közel kettő éve nem voltam randizni, mert egyszerűen azt érzem az én időm már lejárt. Van aki hasonlót érez/ helyzetben van? Hogyan lendültetek túl ezen?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy mar az ismerőseim 80% stabil kapcsolatban él vagy törekedik rá. Titkon talán én is vágyok rá, de képtelen vagyok ismerkedni, mert mindenkivel szemben szarnak érzem magam vagy ha esetleg összejönnék valakivel egyből azon gondlkodom mi haszna ennek. Néha nem is értem, hogy miért állnak le velem olyanok akik 1000x jobbak nálam.

2021. jan. 8. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-persze, hogy jobb, senki nem mondta, hogy az etalon az a jó párkapcsolat lenne. De látod a te esetedben is ennek meg is vannak a "velejárói", és akire már 20 évesen ezek így nehezednek, jó eséllyel 40-felé már teljesen megkeseredik a stressztől. Míg lehet a szinglik addig utazgatnak és szórakoznak. Na persze nekik meg öreg korukra lesz esélyes, hogy rossz lesz egyedül. Igazából kinek mi éri meg. 30f
2021. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*11 javítom: senki nem mondta, hogy nem a jó párkapcsolat az etalon.
2021. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

20 éves voltam amikor megvolt az első csókom pár hónappal később egy másik lánnyal az első szex. Előtte lévő éveim azzal teltek, hogy elveszítsem a szüzességem csókolózzak teljesen rá volt görcsölve. Napokat töltöttem társkeresőn. Az önbizalmam romokban volt míg találtam egy társaságot a neten akik segítettek ismerkedni nekik köszönhetem az egészet, hogy túl tudtam lépni az egészen. De mint kiderült nem jól választottam meg a távkapcsolatom. Amit ma már soha nem vállalnék be.


Mért keseredne meg talál egy pár magának akivel élheti az életét valószínűleg. Ismertem 30-as nőt aki fél évente váltogatta a pasijait a fialok között ő is megkomolyodott. Nőrévem 30 éves és nem boldog, mert nincs családja nehezedik rá a nyomás így lassan, ha jön valaki az életében akkor elég hamar lesz házasság és gyerek.

2021. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerűen azt látom, hogyha kb. 25 éves korodig nem találtad meg életed párját, akkor csengettek...

Esetleg, még 30-ig van türelmi idő. De ha már 30 felett is szingli vagy, akkor már furán néznek rád.

Itt vagyok, már kevesebb, mint két év van 30-ig és sehol senki...

Én már feladtam (pedig voltak sikereim a nőknél).

2021. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!