Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobb lenne, ha távol tartanám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne, ha távol tartanám magam tőle?

Figyelt kérdés
Ha a srác akivel randiztok megemlítené, hogy szereti a horrorfilmeket és a gyilkosos krimi sztorikat, gyilkosos dokumentumfilmeket, nem félnétek, hogy ha összejönnétek vele akkor megölne titeket? Vagy legalábbis bántalmazna. Most ilyen helyzetben vagyok, nagyon jól kijövünk egymással, mondhatni legjobb barátok vagyunk de továbblépni nem merek emiatt. Akármilyen jó arc, félek, hogy pszichopata és kivégezne ha párkapcsolatban lennénk. Ez a félelem bennem vetődött fel, természetesen neki nem beszélek erről.
2021. jan. 9. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az érdeklődési köre miatt, vagy van esetleg más jele is, ami miatt ezt érzed?
2021. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként (3 éve párkapcsolatban) nézek meg olvasok ilyeneket. Sőt, FBI-os nyomozók könyveit olvasom, ahol leírják a nemi erőszakolók típusait, gyerekbántalmazásról meg sorozatgyilkosokról is olvasok. Azért, mert érdekel az egész erőszaknak a pszichológiája, hogy kikből lesz sorozatgyilkos és társai. Egész gyerekkoromban nyomozónak készültem.

Ennek ellenére nem vágyom rá, hogy megerőszakoljak meg megöljek embereket, gyerekeket bántalmazzak. A párom meg scifiket olvas egész nap, akkor ő szuperhős akar lenni és le fog ugrani egy épület tetejéről? Elégge furcsa a gondolkodásod...

2021. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!