Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lányok társkereső appokaban elvárják, hogy a srácok valami frappánssal kezdjenek, de a bio-ba semmit se írnak ami alapján lehetne kitalálni valamit? Vagy nem elvárás nekik, hogy ne a sablont írja valaki mindenkinek?

Figyelt kérdés

Olvastam facebookon egy beszélgetést ahol az egyik lány mondja, hogy valami frappáns kell kezdnei és pl bio alapján kitalálni neki egyedit. Na most végigszámoltam gyorsan Tinderen hogy 30 lányból mennyinek volt értékelhető bio-ja. (olyan amiben nem az instát adta csak meg vagy nem 2 emojit írt) A keresési feltételek 23-28 között volt és Pesten. A végeredmény, hogy 3! Ez 10%. De a kedvencem mikor csak annyi van kiírva kb, hogy "ne szia, mizu-val kezdj és ne is unalmas kérdésekkel, hanem frappánssal". Mi alapján lehet mindenkinek személyre szólót írni egyáltalán, ha nem is nagyon ír a nagy többség semmit a bió-ba? Vagy marad az egyszer jól kitalált, de mindenkinek elküldött szöveg?

Max még képek alapján lehetne, de sokszor tapasztaltam, hogy amit felraknak képet, azok ilyennagyon standardak. (pl a szobájában, egy parkban)


2021. jan. 10. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézd ha nem megy nem kell erőltetni.
2021. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

HA nincs semmi információ megadva rólad akkor mi alapján szeretnél egyedi kezdeményezést kapni? Oké, ki tudok valamit találni, de akkor az lesz a baj, hogy "ez valami általános és nem nekem szól". De mégis 0 infóból, hogy legyen egyedi? Ez a kommentekben is vicces volt, hogy a csajok csak annyit mondtak, hogy "az alapján amit a bio-ban leírnak". De arra nem igazán írtak semmit, hogy mi van ha nincs bio?

2021. jan. 10. 00:38
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

1 vagyok és férfi.


Értem a problémád, logikus is.

A legegyszerűbb ha vmi aktuális elfoglaltságod közben tartott szünetre hivatkozva nyitsz, pár mondat után ugyis látod képes-e a semminél több eszmecserére, ha igen, ird meg neki h később leszel ha befejezted. Mondjuk 3-4 óra mulva jelentkezel, szimplán beköszönsz, nemkell regélni semmit, csak ha normálisan érdeklődik. Kb igy érdemes kezdeni. Legyen életed nélküle, emiatt leszel vonzó.

2021. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Minek írnál egyáltalán olyannak, akiről semmilyen információt nem tudsz? :D
2021. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Olyanra sose irj, aki nem irt semmit magarol, mert az nem tarsat keres, hanem kovetoket. En ezeket sorba kihajigaltam, legalabb tobb energiam maradt a tobbire, akik nem is leptek le. En elvarom, hogy a masik is adja meg a modjat es komolysag egy minimalis szintjet, kar karaktert pazarolni rajuk par mutatos foto miatt.
2021. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3 ez egy teljesne jó megközelítés.


#4 egyetértek veled, de akkor eléggé leszűkítené az ember a lehetséges párok listáját. És a vicces, hogy azt hinné az ember, hogy csak a 10/10 csajok azok akik nem írnak ki semmit, mert "úgyis jobbra húznak" (mondjuk nekem pont nem jönnek be :D), de igazából a ránézésre telejsen aranyos, átlagos lányok nagyrésze ugyancsak nem ír semmit.

Igazából szerintem a fiúknál a bio alap kell hogy legyen (hacsak nem vagy nagyon jó képeken). Én mikro felraktam az appot akkor még nem írtam ki semmit és senki nem is húzott jobbra sokáig. Mikor kiírtam már azért valamit pár mondatban, akkor mégis elkezdtek páran.

2021. jan. 10. 00:57
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Így is lesz egy tucat másik srác, aki olyat ír neki, hogy egy percig röhög rajta.

Meg száz, aki valami sablont. Az elvárásaik pedig ehhez igazodnak.


Verseny van, ha nem megy a lehetetlen nem lesz csajod a netről.

Ha megy lehet akkor sem.

2021. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem ertem, miert nem jo, hogyha a 3000-rol 300-ra szukited a mezonyt? Mind a 3000-nek akarsz irni? Nem az lenne a lenyeg, hogy olyat talalj, aki tenyleg ismerkedni akar? Azok nem fognak (annyira) finnyazni, hogy csak az a jo kezdes, ha a terduket csapkodjak a nevetes kozben. Hany no kell ahhoz, hogy valasztani tudj?
2021. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig odahelloztak csak, de az a keves, aki vegre tetszett, nem veszhetett karba, ezert en dobtam be magam. Volt, aki tenyleg hasznalhatatlan volt, de sok masbol kihoztam ertelmeset.

Szoval en semmit nem varok elso mondatra. Egy eroltetett szellemeskedes jobban zavarna.

2021. jan. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Amugy en sosem irtam magamrol semmit, no vagyok. Tobb fotom volt, ami felkeltette az erdeklodest, es chatben irtam barmilyen kerdesre. En sem olvastam a biokat, csak arc, megerzes, es gyorsasag a celom. Azert, hogy ne huzzuk egymas idejet, ha megsem szimpatikus. Annyira rengeteg ember van, hogy balra, jobbra hajtani a fotok es benyomasok alapjan tudok, ha nem szeretnek tobb orat raszanni.
2021. jan. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!