Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lányok társkereső appokaban elvárják, hogy a srácok valami frappánssal kezdjenek, de a bio-ba semmit se írnak ami alapján lehetne kitalálni valamit? Vagy nem elvárás nekik, hogy ne a sablont írja valaki mindenkinek?

Figyelt kérdés

Olvastam facebookon egy beszélgetést ahol az egyik lány mondja, hogy valami frappáns kell kezdnei és pl bio alapján kitalálni neki egyedit. Na most végigszámoltam gyorsan Tinderen hogy 30 lányból mennyinek volt értékelhető bio-ja. (olyan amiben nem az instát adta csak meg vagy nem 2 emojit írt) A keresési feltételek 23-28 között volt és Pesten. A végeredmény, hogy 3! Ez 10%. De a kedvencem mikor csak annyi van kiírva kb, hogy "ne szia, mizu-val kezdj és ne is unalmas kérdésekkel, hanem frappánssal". Mi alapján lehet mindenkinek személyre szólót írni egyáltalán, ha nem is nagyon ír a nagy többség semmit a bió-ba? Vagy marad az egyszer jól kitalált, de mindenkinek elküldött szöveg?

Max még képek alapján lehetne, de sokszor tapasztaltam, hogy amit felraknak képet, azok ilyennagyon standardak. (pl a szobájában, egy parkban)


2021. jan. 10. 00:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam fent tinderen egyszer és sok időm elment amíg kreatív, vicces, egyedi, kedves nyitásokon gondolkodtam és a felére így se kaptam választ vagy 3 üzenet után ghostoltak. Egyszerűen nem érte meg egyedinek lenni. Még interneten is néztem tippeket mert meglepett hogy tűrhető külsejű, edukált, humorosnak mondott férfiként ennyire nem válaszolnak, és azt találtam egyrészt ez a megszokott, másrészt találtam egy playingwithfire nevű youtube csatornát, amit ajánlok figyelmedbe. A srác saját tinderes módszereit mutatja és nem néz ki kifejezetten jól, nem gondolja túl, mégis sikeres. Az első üzenet nála általában valami egyszerű kis bók a lánynak "szia, tetszik a mosolyod" stb és aki válaszol erre azzal megy tovább, aki mondjuk 3 napig nem ír vissza azt törli.
2021. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell frappáns szöveghez az, hogy a bio ki legyen töltve.


Találj ki valami sablon levelet (ami nem a szia-mizu) és mehet a spam.

2021. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok azt hozzátenném, hogy ezzel a tömör kommunikációval valószínűleg bukni fogsz pár lányt akik frappánsabb üzit szeretnének és vacak érzés törölni kedves, normálisnak tűnő lányok profiljait a matchek közül mert mindig benne van az emberben a reménykedés, de megspórolsz egy csomó időt és frusztrációt, ahhoz képest mintha oylanoknak olyanoknak írogatnál akik egy olyan szövegre se válaszolnának amit egy standuposba oltott Karinthy is megirigyelne.-
2021. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!