Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép nők aránylag több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők aránylag több verekedős pasi/férj mellett kötnek ki mint a kevésbé attraktívak?

Figyelt kérdés

Van bármiféle korreláció a szép nő és agresszív pasi között?


Az agresszív pasik a szép nőkhöz vonzódnak, míg a szép nők az agresszív pasikhoz? Ezek a két nem legértékesebb kvalitásai? Nőkben a szépség, férfiban az agresszió?


2021. jan. 11. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem nem jönnek be az agresszív pasik, pedig szép vagyok. Szerintem ez nem függ össze.
2021. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csúnya vagyok és a kedves pasikat szeretem.
2021. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, úgy látszik te agresszív típus vagy. Van szép barátnőd? 😃
2021. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Verekedős...bakker.

Utoljára oviban mondtuk ezt a gonosz, herpeszes Ödönkére. Akivel senki se ment a babaházba, mert már akkor is csak a bugyink akarta lehúzni.

Szomorú, ha csak telnek az évek, de nem változott semmi.

2021. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem némileg van, mert egy erős tökös matsó tsávó mellett - aki ráadásul maga egy Dagobert bácsi - az Ajudiban, a Béjemwében elég jól tud pöffeszkeni minden nő...
2021. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
A dögös nők ugyanúgy dögös, férfias hapsikat keresnek. Sosem értettem hogy nincs annyi önismerete sok embernek, hogy bepróbálkoznak olyanoknál, akik reggelire megeszik őket.
2021. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szép nő vagyok és a barátom akkora egy agresszív állat, aki még szex közben sem hajlandó a fenekemre csapni, nehogy fájjon. Ennek ellenére szeretem és vonzódok hozzá.
2021. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


De ha nem elégít ki az ágyban akkor miért vonzódsz hozzá? Csak mert helyes?

2021. jan. 11. 18:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Kecske! - ne töröljétek!
2021. jan. 11. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem ezen múlik a kielégülésem. A "helyességnél" jóval mélyebb tulajdonságai vannak, ami miatt vele vagyok, de van egy olyan érzésem, hogy ezt neked hiába magyaráznám.
2021. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!