Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! 3 másodperces "döntés"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! 3 másodperces "döntés" létezik? Alkalmazzátok?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy egy csaj 3 mp alatt eldönti egy pasiról hogy tetszik neki vagy sem. És ha nem tetszik neki, onnantól kezdve tökmind1 hogy hogyan szólítja meg, vagy hogyan fojtatódik a dolog.

Ez így van?


2010. aug. 14. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3 másodperces a pingelés a "Szia Járunk" stringgel? :D
2010. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem.

Duma nincs, csak ránézés alapján....

2010. aug. 14. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
miért te órákig gondolkodsz, hogy na most bejön egy-e egy lány vagy nem? :)
2010. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem látezik. Van hogy eldöntöm 3 másodperc alatt hogy nem tetszik külsőre, de ha nem teljesen borzalmas akkor azért igenis érdekel a belsője is. De van hogy csak órák, napok, hetek, hónapok, vagy évek alatt jövök rá hogy mágis tetszik, de nagyon! Erről ennyit. Ha viszont hülye a jelleme, vagy nem akarok pasizni akkor felőlem csinálhat amit akar...
2010. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
amiről te olvastál az nem "alkalmazás" kérdése.. sztem nem tudatosan születik meg a döntés.. bár én ezzel nem teljesen értek egyet, de mondjuk volt már olyan srác aki elbénázta az ismerkedést de addigra már éreztem a szikrákat, és azóta is együttvagyunk...
2010. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az órákig túlzás, de ha külsőre nem modellalkat, attól még a személyisége alapján beleszerethetek nem.

És fordítva is.

Arra célzok, hogy nálam nincs az, hogy csak külső alapján elkönyvelem hogy nem jön be.

Hacsaknem iszonyat randa a leány...

2010. aug. 14. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem általában elég nehéz rádöbbennem, hogy valaki bejön. meglátom és megjegyzem magamban, hogy de fura arckifejezés, vagy csúnya frizura, vagy bármit és egy héten belül kiderül, hogy mégsem fura, hanem kifejezetten tetszik. és aztán nem győzök csodálkozni, hogy ezt első pillantásra miért nem láttam.
2010. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nem tudatos. Sztem egyébként van benne valami! Ha elsőre nem találsz semmi izgatót, érdekeset, vonzót, akkor nem is akarod megismerni vagy úgy közelebb engedni magadhoz!
2010. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabriell88 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mindig van kivétel:)

Csak egy példa: Pár hete megismertem valakit, első pillantástól, valami nem tetszett az illetőben, ne kérdezd h mi mert mai napig nem tudom, egyszerűen , elkapott egy érzés, h na ő biztos nem, minden porcikám tiltakozott.Pedig külsőre ideális partner, sőt mindennel rendelkezik ami számomra fontos, intelligens, okos, és valami elképesztő a humora, de mégis nem nem nem és nem.. de mint emberrel nem volt bajom, így tartottuk a kapcsolatot, talik, stb.. most ott tartunk h együtt vagyunk XD

ennyit a 3 mpről...


Angel

2010. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam igen..:D:D volt olyan szerelem ami 1-2hétig tartott devolt olyan ami hónapokig ilyen 3mp.-s eldöntéssel:D
2010. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!