Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderezés szűzként? 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezés szűzként? 20/F

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok(hetero) és tegnap töltöttem le a Tindert, hátha :D

Mennyire gáz ha egy ilyen oldalon ismerkedek szűzként (mármint mennyire valószínű hogy kirohognek)? Mai szavakkal élve shyabb vagyok bármelyik lánynál, szóval hogy kell elkezdeni egy ilyen beszélgetést?

A másik hogy nem vagyok szerintem 10/10, ebbe az egy napba 60-70 lány húzott jobbra (Pest) ez mennyire kevés vagy sok? Ez normális mennyiség csak hogy megnyugtassam magam hogy nem vagyok annyira ork?

És ha valakivel matchelek majd

ő szétválik én azt látni fogom valahogy?

Köszi előre is a válaszokat és bocsi a helyesírás hibákért,nem igazán megy 😅



2021. jan. 19. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Kamu! Ne akard bemagyarazni,hogy tinderen 1 nap alatt ennyi lany tetszikelt a valo eletben meg egyet se tudtal meghuzni! -_-
2021. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Mivel 12 óra alatt kb 50 embert húzhatsz jobbra, ezért nekem a 24 óra alatt a 70 match elég hihetetlennek tűnik, ne haragudj:D (leszámítva ha előfizettél kb havi 5000-ért a Tinder pluszra, amit kétlek)
2021. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Mennyivel szexuáltál onnan, azt számold. Match az olyan kaparós sorsjegy státusz. Tök mindegy hogy 2 esélyből semmi vagy 70-ből semmi a kapás
2021. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vasárnap töltöttem le bocsi elnéztem, rohadt karanténba össze fojnak már a napok, pontosan 63 lány húzott jobbra (ha nagyon hihetetlen akkor privatba küldök screenhotott) és tudom egy szerencsétlen vagyok mert soha senkivel nem beszélgettem és most eszmeltem rá hogy nem igazán lenne jó egyedül meghalni 🤠
2021. jan. 19. 15:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem küldj már privátba screenshotot légyszi:D A saját képed is benne lehet:D
2021. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem szűz lányként eszembe nem jutott volna tinderezni. Most, h mar lefekudtem par emberrel, akiket a valo világban szedtem ossze, mar lazábban ismerkedek.

Amugy en is sok embert húzok jobbra, de meg nekem sincs ennyi matchem, pedig van kint bikinis kepem es sokan csak arra reagalnak.

Szoval lehet, h te nagyon jol nézel ki fotókon.

2021. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a screenshot. :)
2021. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellene hírdetned, hogy szűz vagy? Nem értem. Másrészt tényleg nem vagy 10/10, én évek óta a Tinderen vagyok és összesen nem volt 63 egyezésem. Jóképű vagy és a csajok a neten csak a hozzád hasonlóakkal állnak szóba, velem nem, pedig mindenkit jobbra húzok. Persze mikor kitettem egy jó pasi képét, rögtön volt egyezésem, meg kaptam egy csomó üzenetet is.
2021. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5/6 küldtem. Telleg elküldöm bárkinek ha kell,de a kérdésekre is adtok választ kérlek mert fontos lenne nekem 😅

6/6 nekem is igazából azért jutott eszembe mert ugye karantén van kitudja meddig és addig nem tudom hogy kéne máshogy ismerkedni :/

2021. jan. 19. 15:44
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, küld mar el a tinder kepeidet, most mar erdekel.

Amugy en is ezert tinderezek.

2021. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!