Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
49%
Miért húzott volna?
2020. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
65%
Már bocs, de ha nem írsz ki magadról semmit, a képeidről sem tudnak meg semmit, pl. milyen hobbijaid vannak, és még ultrahelyes sem vagy, amitől minden csaj bugyija leolvad, akkor miért húzzanak jobbra?
2020. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 A kérdező kommentje:

'Miért húzott volna?'



Mert gondolom ők sem dísznek vannak fent, és ez a tinter lényege jobbra balra húzás, és nem igaz hogy több ezer nőből senkinek nem tetszek jobbra húzon, kegalább egy, de oké nem kell jobbra húzni engem, de én is húztam jobbra sokat de senkit nem érdekelt, legalább egy valaki vevő lenne beszélgetésre.

2020. jún. 23. 18:27
 4/88 anonim ***** válasza:
47%

Mert pasi vagy, ebből meg 2x annyi van a tinderen mint a nőkből. Lehet meg se jelentél egy nő előtt se.


Amúgy teljesen normális.

2020. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
55%

3.-ra.


Úgy értettem ki/mi vagy te, hogy pont téged húzzanak?

2020. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

'Már bocs, de ha nem írsz ki magadról semmit, a képeidről sem tudnak meg semmit, pl. milyen hobbijaid vannak, és még ultrahelyes sem vagy, amitől minden csaj bugyija leolvad, akkor miért húzzanak jobbra?'


Mégis mit írjak magamról? Azt hogy szeretek ez meg azt csinálni, olvasni meg stb, ki kiváncsi erre? Szerintem egy nőnek nem gáz kìrni egy de férfinek igen, általában a férfiak szoktak jobbra húzni nőket, a további a nőkön múlik ha érdekli a nőt viszonozza a jobbra húzást, és ha már beszélgetnek nyugodtan beszélhetnek hobbiról meg stb-ről!

2020. jún. 23. 18:32
 7/88 A kérdező kommentje:

'Mert pasi vagy, ebből meg 2x annyi van a tinderen mint a nőkből. Lehet meg se jelentél egy nő előtt se.



Amúgy teljesen normális.'



Akkor minek a tinder meg stb így felesleges! De értem én sok a férfi, csak azt nem hogy sok ezer nőből legalább egynek tetszenék, vagy legalább lenne egy kivétel. érted mit akarok mondani.

2020. jún. 23. 18:35
 8/88 anonim ***** válasza:

Kiírod hány cm vagy, meg, hogy komoly kapcsolatot keresek. Ennyi elég.


Amúgy tényleg nagyon sok a férfi fent, 4 nap még kevés. 2 hetet adj neki.

2020. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

"Úgy értettem ki/mi vagy te, hogy pont téged húzzanak?"


Hogy kivagyok én? Semmivel sem több, és semmivel sem kevesebb mint a sok nő ott fent! Semmivel nem többek nálam, sőt ott mindenki a tökéletes oldalát mutatja. Csak azért xopok mert férfi vagyok!

2020. jún. 23. 18:37
 10/88 anonim ***** válasza:
94%

" Azt hogy szeretek ez meg azt csinálni, olvasni meg stb, ki kiváncsi erre?"


Hát mondjuk azok kíváncsiak rá hogy milyen ember vagy, akik társat keresnek. Mégis mivel tervezed felkelteni a kíváncsiságukat, azzal a 3 szelfivel? Az hogy képtelen vagy magadról pár mondatot leírni azt sugallja hogy semmi életed nincs, unalmas vagy, nincs humorod vagy rejtőzködsz. A szelfi is ezt sugallja, hogy nem jársz programokra, nincsenek barátok akik képet készítsenek rólad. Az emberi szimpátia alapköve hogy a másik embert nyitottnak és megismerhetőnek tartsuk, senki se fog nálad küzdeni hogy légyszíves áruld el a hobbijaidat. Én tökátlagos férfi vagyok, van a leírásomban pár érdeklődési kör, egy kis humor és több tucat matchem volt, lányok is írtak nekem MINDEN esetben a leírásommal kapcsolatban.Verheted magad hogy miért olyan fárasztó 3 mondatot írni magadról de egy üres profillal nem lesz sikered.


24/F

2020. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!