Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderezés szűzként? 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezés szűzként? 20/F

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok(hetero) és tegnap töltöttem le a Tindert, hátha :D

Mennyire gáz ha egy ilyen oldalon ismerkedek szűzként (mármint mennyire valószínű hogy kirohognek)? Mai szavakkal élve shyabb vagyok bármelyik lánynál, szóval hogy kell elkezdeni egy ilyen beszélgetést?

A másik hogy nem vagyok szerintem 10/10, ebbe az egy napba 60-70 lány húzott jobbra (Pest) ez mennyire kevés vagy sok? Ez normális mennyiség csak hogy megnyugtassam magam hogy nem vagyok annyira ork?

És ha valakivel matchelek majd

ő szétválik én azt látni fogom valahogy?

Köszi előre is a válaszokat és bocsi a helyesírás hibákért,nem igazán megy 😅



2021. jan. 19. 14:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy biomba kiirom hogy szűz vagyok sziasztok, csak nyilván nem tudom ezt titkolni mert ha szóba jön ilyesmi téma akkor nem igazán hazudhatok
2021. jan. 19. 15:52
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Azért ha 20 évesen mondjuk a 18-20 éves lányok vannak beállítva, közöttük találhatsz sokat aki megértő ezzel kapcsolatban. Én 21 éves koromig voltam szűz, pedig én is jóképű vagyok. (Belső problémáim voltak tizenévesen rossz családi körülmények miatt, ezért voltam ilyen sokáig szűz és ezért nem lettem tizenévesen nőcsábász) És én is találtam lányt még ennyi idősen aki elfogadta ezt, ilyenkor még bőven van. Jó kérdés hogy pontosan hány éves kortól gáz (az emberek 80%-a szemében) ha szűz vagy még, de azt mondanám olyan 23-25-től.


Én hiszek neked képek nélkül is, mert mondom én is jóképű vagyok és 21 éves koromig szűz voltam. A jóképűség egy dolog, ha nem mersz ugyanúgy odamenni csajokhoz vagy nincs beszélőkéd, nem vagy tökös (nekem ezek voltak a bajaim) akkor tetszhettem én is rengeteg lánynak, nem lett semmi.

2021. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A tinderrel az a bajom hogy igenis könnyű befolyásolni a csajokat rajta. Tehát ha mindenki Jézus féle hosszú haj bajusz szakáll képpel menne ott akkor nemigen látnák a különbséget. De a hosszú ecsethaj napszemüveg kombó is tucattá teszi az embert. Ha valaki mindenesetre takarja magát azt jobbnak gondolják a lányok mert remélik hogy az. Aki visszafogott útlevélképpel nyomul annak meg látják a hibáját de nem biztos hogy több is van neki mint a másik titokzatoskodónak
2021. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is küldd már el a képeidet, majd megmondom ork vagy-e :D

Egyébként az a kérdés, mit keresel tinderen?

Ha kapcsolatot, akkor a másik valószínűleg meg fogja érteni, hogy szűz vagy. Még az is lehet, hogy ő is az.

Ha szexpartnert, vagy egyéjszakásat, akkor meg nem kell tudnia róla, hogy nem voltál még senkivel.

22L

2021. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az az 50 a szuperlájk, azt csak akkor láthatod, ha előfizetsz, azok majdnem mind kamuk, csalinak vannak, hogy fizess elő.


A maradék 15 stimmel, az sem rossz teljesítmény, de azért messze nem 60-70...

2021. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
20 vagyok szintén, csak lány. Én itt ismerkedtem meg a barátommal, és szűz voltam...együtt vagyunk és vele vesztettem el. Nem indulsz hátrányban, csak fontold meg kinek teregeted ki a szüzesség dolgot, értelmes lány nem fog ezen fennakadni
2021. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem is küldheted, kiokosítalak a metódusról :D
2021. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!