Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar ha ilyen sála lenne a lánynak?

Figyelt kérdés

Anyukám kötött nekem sálat. Semmi baja nincs, csak hát meglátszik, hogy nem profi munka, mert nem szokott annyit kötni anyukám. Viszont nekem tetszik és én szeretem. A funkcióját ellátja, és a színét is szeretem. Viszont a munkahelyemen ma beszólt az egyik kollégám, hogy fiatal vagyok, minek ilyen sálat hordok, legyek már kicsit igényesebb. Annyit mondtam, hogy én szeretem ezt a sálat, és ezzel le is zártam, tovább nem magyarázkodtam neki.

Viszont érdekelne, a férfiak mit gondolnak, ha ilyen sálat látnátok egy lányon? Befolyásolja ez az ismerkedést? Esetleg tényleg igénytelennek tartanátok emiatt?

L/24



2021. jan. 19. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, neked tetszik és ez a lényeg. Sose változtass más miatt. Főleg ha ilyen paré.
2021. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azonnal megmondtam volna, hogy Anyukám kötötte...
2021. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó az a sál. Több önbizalmat magadnak.
2021. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen sálon napokig gondolkodnék és elemezném, iszonyú jelentőséget tulajdonítanék ennek a sál-ügynek.


Én még erre most nem is tudok válaszolni, de holnapig átgondolom és írok, fene egy dilemma.

2021. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kollega primitiv, ez a helyes valasz.
2021. jan. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%

Itt mind a kettotokenk lehet igaza. Azért valljuk be, mindenki a divatos noket szereti. De viszont látni kéne a sálat képen. Lehet tényleg egy nagyon otromba forma 😅😅 (bocs az oszinteségemért) de lehet hogy totál elviselheto forma és a srác a bunko.

A divat és a családi kotelék kozott meg kell találni az arany kozéputat. Itt tényleg azon fugg hogy néz ki az a sál 😅

2021. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!