Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hormonmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hormonmentes Janka szép? Szerintem gyönyörű.

Figyelt kérdés
A hasonló arcú lányok bejönnek Nektek fiúk?
2021. jan. 23. 11:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Az egész, amit képvisel, visszataszító. Nem bírom az olyan embereket, akik annyira erőltetik a természetességet, hogy tramplivá válnak tőle és nevetséges dolgokat művelnek. Nem tudok ettől elvonatkoztatni nála, összefügg a külsejével is.
2021. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
#11 a saját tested működésén mi a visszataszító?
2021. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
9%

#12

A szélsőség, a megrögzöttség, a promótálás a visszataszító...

2021. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

#12 Nem az a visszataszító, hanem az, amit ő művel. Naptárazgatni meg hőmérőzni meg számolni mint a bolond, mindezt azért, mert az tErMéSzEtEs, apja faszát azt. Azért, mert valaki bszik gumit húzni a farkára, fölösleges ennyit fáradni. A fene szórakozna ilyen hülyeségekkel. Jó, hogy nem akkor dugunk, mikor szól az ébresztő, mert máskülönben fennáll a terhesség veszélye.

A haját és a fejét sem ápolja a természetesség nevében, azért olyan bozontos, durva. Tipikus vegán vallásos szingli anyuka feje van. Fájna neki kicsit ápolni magát vagy bármi olyat elfogadni, ami nem az AnYatErMéSzEt módszere. Ismerem a fajtáját és számomra ez visszataszító, elsősorban a mentális miatt, másodsorban azért, mert a külsején is meglátszik, hogy ősembereset akar játszani. Csodálom, hogy borotválja magát, bár bajsza így is van rendesen.

2021. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%

"Tipikus vegán vallásos szingli anyuka feje van. Fájna neki kicsit ápolni magát vagy bármi olyat elfogadni, ami nem az AnYatErMéSzEt módszere. "

=> Na valami ilyesmire gondoltam én is....

2021. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Van ez a Rónaszékiné Keresztes Mónika

[link]


Gondolom azért sokaknam mond valamit a neve....

Na ő meg a lányai kb hasonló kateg, mint ez a Janka... Én ettől rosszul vagyok.

2021. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%

Azt sem tudod, miről szól a termékenységtudat. Csak fröcsögsz, mintha értenél hozzá.

Ráadásul Janka teljesen szép, csinos nő. Főleg, hogy azt nézzük, van egy sikeres vállalkozása, sikeres párkapcsolata három gyerekkel. Ami mellett az ember nem tud annyit foglalkozni a kinézetével, de ő még ezt is megteszi, mert ha néznéd a videóit, akkor észrevennéd, hogy mondegyikben van rajta smink és csinosan van felöltözve. A nézői nagy része, aki nem tudja mennyi idős és hogy anyuka 20-22 évesnek nézi, annyira fiatalos.

Neked csak azért esik jól a fröcsögés mert megfélemlítve érzed magad a szép, határozott, művelt, sikeres nőktől akik téged észre sem vennének.

2021. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
#17 Te most kinek is válaszoltál?
2021. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok.

Azt hittem egyértelmű, a 11-esnek válaszoltam, meg a többi hasonlónak.


Persze, valóban gusztustalan, ha egy nő megéli a nőiességét és azt ami számára természetes...pláne ha még ezt képviseli a social medián is. Bezzeg a normális influenszerekés akik nem tanítanak semmi hasznosat a követőiknek, nincs is életük az instán túl, csak a photoshoppolt fürdőruhás képeket meg a legújabb ajakfeltöltés eredményét, semmitmondó idézetes selfijeiket posztolják ki.

Az igen, arra kiváncsiak vagyunk, bármilyen művi és valótlan is. Nem is beszélve arról, hogy sokan önbizalomhiányból válnak ilyenné.


Senkit nem érdekel, hogy te kiből kérsz, 19.

Ha nem szimpatikus ne kövesd a munkásságát, kövess olyanokat, akiket te akarsz. Van számos nő és férfi akiket érdekel az a tudás meg tartalom amit tőle és a hozzá hasonló szakértőktől tanul.

Senki nem kérte az engedélyed.

2021. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Azért valahol döbbenetes, hogy milyen mértékű gyűlölet szabadul fel egyesekből egy ilyen kérdés kapcsán. Néhány videóját láttam Jankának és szerintem kifejezetten érdekes, értelmes, edukatív tartalma van. Inkább ezt nézzék a fiatalok, mint dancsót mega valóvilágot.


Janka pedig egy értelmes, csinos nőnek tűnt, akinek a szájából elhangzottak hitelesnek tűntek. Akit ez a téma nem érdekel, nyugodtan húzhat gumit, ja meg el is húzhat. Senki nem kötelezi, hogy az instáját meg a videóit nézze.

2021. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!