Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ez az évünk is rámegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez az évünk is rámegy a koronára,akkor aki szingli az jó eséllyel az is marad?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem a tv-ben egy orvos nyilatkozatát,aki azt mondta,hogy ez az évünk is rámegy a koronára. Bár a vendéglátósok már lázadnak hogy tönkre fognak így menni,ha most nem nyitnak ki.

Szerintetek a szinglik többsége szingli is fog maradni,így hogy net kivételével alig lehet valahol ismerkedni? Mondjuk neten se annyira lehet ismerkedni,pedig azt hittem hogy a vírus miatt nyitottabbak lesznek rá az emberek.



2021. jan. 25. 10:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
36%
#20: Maximum azoknak, akik neten könnyen ismerkedtek, nekik utána lesz nehezebb. Meg a csóringereknek, mert most mivel semmi sincs nyitva nem annyira ciki ingyenes, sétálós randira vinni a lányt, mint akkor, amikor minden nyitva van és tele van kiülős helyekkel az egész város.
2021. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről azt mondom, nem ezen múlik. Korona előtt is már 5,5 éve egyedülálló voltam, illetve igazából majdnem mindig. Május elején, azaz bő 3 hónap múlva 7 évnél fogok tartani, még szexre sem kellek, pedig nő vagyok, nekünk elvileg könnyebb... Látható, hogy az, hogy ebből a sok évből 1 vagy 2 éppen "koronás", nem oszt, nem szoroz. És szerintem nem csak az én esetemben.
2021. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
39%
#22 Micsoda statisztika reprezentativ egyelemu mintan, ebbol mar ki is derul, hogy telleg ossztarsadalmilag nulla az impaktja a koronanak az ismerkedesre.
2021. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
63%

kérdező, én a korona alatt ismertem meg a jelenlegi páromat.

attól még, hogy a szórakozóhelyes ismerkedés ki van lőve, vannak lehetőségeid neked is. mindenki hendikeppel indul, nem csak te.

2021. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
nekem marciusban eletemben eloszor tinderrol lett csajom (az elozo csajok mind az eletbol voltak), es hat meg kell mondjam, olyan is volt, majusra veget is vetettem a tevutnak.
2021. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Korona nélkül is szingli maradnék. Előtte sem ment a csajozás, a járvány nem rontotta az esélyeimet, mert nem volt hova rontani.
2021. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
34%

Fura, hogy #11 így le lett pontozva. Abszolút igaza van. Ez az egész csak egy gazdaságátformálás az ország vezetőinek összjátékával. Aki ezt nem látja, az vak :D Főleg a mi országunk kormányát aztán nagyon érdekelte eddig az emberek jóléte, erre most itt egy max 1% halálozási arányú influenzaszerű valami és hirtelen minden élet számít, zárkózzunk be...


Amúgy a szingliség nem a koronán múlik, ha valaki nagyon akar párt találni, az így is feltalálja magát.

2021. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva nem tudom miről beszéltek. Szinte semmi nem változott. Tinderen, neten ugyanúgy lehet ismerkedni mint eddig. Ha éppen nem mínusz van, akkor az első randi lehet sétálgatós. Ma is már kicsit süt a nap, nincs fagyos hideg, erre ez az idő is jó, ha nem is tökéletes. Ha az első randin bejöttetek egymásnak, akkor a többit már lehet valaki lakására szervezni, de ott is le lehet szögezni hogy nem akartok egyből szexet, csak pl a konyhában főz egyikőtök a másiknak (pasiként pl én szoktam főzni a csajoknak randin, ezt imádják a legtöbben), vagy beszélgettek asztalnál ülve, stb.


Igen nem olyan teljesen mint máskor, nekem is kényelmesebb volt ha elmentünk valamilyen beülős, beszélgetős helyre az első pár randin, de abszolút meg lehet oldani a mostani helyzetet is.

2021. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
En mondjuk azt nem ertem, hogy minuszban miert ne lehetne kinti programot csinalni.
2021. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nekem ha túl hideg van, akkor nagyon folyik az orrom. Valakitől hallottam már, hogy "hideg allergia", de a lényeg hogy érzékenyebb az orrom és ha kint vagyok mínuszban a hidegben, akkor kb 10-15 percenként ki kell fújnom az orrom és ahogy beszélek közben is érzem hogy lassan tele lesz az orrom. És ez zavar, úgy érzem emiatt rossz első benyomást teszek.
2021. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!