Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ez az évünk is rámegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez az évünk is rámegy a koronára,akkor aki szingli az jó eséllyel az is marad?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem a tv-ben egy orvos nyilatkozatát,aki azt mondta,hogy ez az évünk is rámegy a koronára. Bár a vendéglátósok már lázadnak hogy tönkre fognak így menni,ha most nem nyitnak ki.

Szerintetek a szinglik többsége szingli is fog maradni,így hogy net kivételével alig lehet valahol ismerkedni? Mondjuk neten se annyira lehet ismerkedni,pedig azt hittem hogy a vírus miatt nyitottabbak lesznek rá az emberek.



2021. jan. 25. 10:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Hat ha folyik, hat folyik.
2021. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ismerkedni netes tarskereson kell. Randizni a Covidos intezkedesek mellett lehet. Es ha nem napi harom embert versenyeztetsz, akkor szabalyt szegni is er szerintem. Mert ketto darab ember kozotti csok, szex nem jarul hozza olyan mertekben a jarvany terjesztesehez, mint hat ember osszeroffenese, mint egy vadidegen maszk nelkuli kozelsege.

Annyi van, hogy Tinder, Badoo. Ne gyere azzal, hogy szar a tarskereso.

2021. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
74%
#32 akinek nem elég a jobbra-balra húzogatás, hanem mondjuk számítanak olyan "apróságok", mint emberi érintkezés, kisugárzás, stb. bármi, amitől a létünk hús-vér és eleven, annak a netes társkeresés mindig is egy szar volt, és mindig is egy szar marad. szingliként lehet, hogy megpróbálnám, de nagy reményeket nem fűznék hozzá, inkább kibírnám a járványhelyzet végéig, addig meg tanulnék valamit a fölös időmben.
2021. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

33. Előtte a dumálgatás csak körítés, úgy is minden az első randin, a személyes találkozókor dől el. Ahogy te is írod a valóság számít, az emberi érintkezés, kisugárzás élőben. Nem hetekig kell írogatni egymásnak, hanem ha elkezdtek beszélni akkor pár nap alatt viszonylag sokat beszélni, egy kis bizalmat kialakítani aztán mehet egyből a személyes találkozás.


A net csak arra van, hogy olyan embert ismerj meg rajta, akivel a hétköznapi életedet élve lehet sosem futottál volna össze, de egyébként összeilletek nagyon.

2021. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés: aki nagy Kandúr Bandi hírében áll, az mindenféleképpen még így is csajozni fog 1000-el, megtalálja a módját a dolognak, így tanulni kellene tőlük, hogy "hogyan?". Amúgy meg, ha a netes keresés is sikertelen a szingliknek, akkor valóban itt a vég...
2021. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Csak a hülye gondolta, hogy jön pár vakcina és másnap bejelenti a királyi tv, hogy minden ok és nyithatnak a helyek, levehetjük a maszkot. Én szerintem jövő ilyenkor is ugyanez lesz. Nem tudom elképzelni, hogy jó híreket bejelentsenek, mert a jó hír nem hír.
2021. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Egyébként én arra leszek kíváncsi a válások/házasságo karányára hogyan hat a vírus. És ha egyszer vége lesz, lesz-e baby boom?
2021. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
37#: ez engem is izgat: szerintem Ovi beígér még pár milliárdot a népnek, aztán mindenki házasodni, to×ni fog pár kölyköt magának:). És persze "nem" a pénzért".
2021. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Szerintem most könnyebb, ismerkedni, mert egy jó maszk mindenkit megszépít, sőt még talán fiatalít is, ha jó a mintája.

Most pl nem baj, ha valakinek csak 2 foga van elől, mert úgysem látszik.

Úgyhogy a boltokban,

AKCIÓRA FEL !!!!

2021. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
39- de egyszer csak lekerül az a maszk, és akkor mi lesz? Még gázabb lesz a szitu...
2021. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!