Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

VAn 1 lány akivel összeismerkedtem egy szórakozóhelyen.

Úgy volt h. koncert után haverral voltunk és odajött cigit kérni én adtam neki aztán elment.Mondta haver hogy bizony ez jó suna és én meg mondom megkeresem.Aztán megtalátam egy barátnőjével volt és megkérdeztem h. csatlakozhatunk-e és igen volt a válasz.Aztán beszélgettünk egy ideig.Végülis minderől beszélt csak amikor a kapcsolatairól kérdeztem akkor elzárkozott a válasz elől.Bezzeg a bnője még a melltartója méretét is elmondta és a kapcsolatairől is elég nyíltan beszélt ami tetszett :))).Aznap töltötte be a 18-at.Aztán egy idő múlva elmentünk táncolni.Ott aztán ölelkeztünk,megfogtuk egymás kezét és végig simitottam a kezem a testén még a fenekén is de nem volt csók.Éjfél után elmentünk de akkor még nem akarta elárulni a vezetéknevét csak a bnője.Na miután már nagyon nyaggattam akkor mondta el.Kérdeztem h. látjuk-e még egymást aztán mondott egy koncert időpontot már nem is tudom melyik együttesét.Persze előtte rá akartam venni egy búcsúcsókra de azelől is elzárkozott.Nem értettem.


2 napra rá felvettem Facebookon őt is és a bnőjét is.Pár napra rá írtam rá és kicsit beszélgettünk mindenféle témáról.A végén kérdeztem h. folytathatnánk-e ezt a beszélgetést MSN-en is de azt mondta még nem mert csak a barátait veszi oda fel.Úgy érzem nem tudtam eléggé kibontakozni annyira ott facebook cseten mint élőben, volt olyan hogy majdnem egy percig nem jutott eszembe semmi...


Most azon gondolkozom mi legyen a következő lépés??


Hívjam el 7végén vhova vagy csak egyenlőre beszélgessek vele??Csak miről??Élőben jobban tudnék vele beszélgetni mint így cseten??Konkrét hobbyja sincs amiről tudnám beszéltetni.

Vmi okos ötlet??


2011. máj. 10. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből még akármi is lehet.
2011. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ebből még akármi is lehet,de igen tény és való,hogy más valaki chat-en mint élőbe nem értem miért de szerintem elhívhatod nyugodtan a 7végén valahova és beszélgess vele erről,hogy miért van ennyire magába miért nincs hobbyja vagy ilyeneket!!
2011. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg őt elhívni valami "aktív" randira. Úgy értem, hogy csináljatok is valami, mert szerintem az első ilyen találkozások elég cikik tudnak lenni a nagy hallgatások miatt. Esetleg vidámparkba vagy ilyesmi helyre. Próba szerencse, ha kikosaraz akkor meg ez van, de legalább megpróbáltad ;-)

29L

2011. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám elhívni egy randira, de azért nem lennék túl rámenős. Az elmondottakból az derült ki, hogy szimpatikus vagy neki, de egyenlőre többet nem akar. Azért sok sikert.
2011. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen komolyabb kapcsolat lehet abból,ahol első este végigtaperolod a lányt? Érdekes egy felfogás....Vmit takargat az is egyértelmű,szerintem zűrös csaj lehet,jobb ha hagyod.
2011. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!