Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakulhat kavarásból, komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Már többször is kavartunk (csók, tapi stb.) egy sráccal egymás után, és amúgy is elég jóban vagyunk, jól el tudunk beszélgetni mindenről, és már előtte is jól kijöttünk egymással de amióta ezek történtek bulikban kicsit még jobban összekovácsolódtunk. És egyébként ő is még szívesen kavarna velem, vagyis ezt mondta.

Szerintetek lehet rá esély h egy kicsit több is kialakuljon? És megvárjam szerintetek h ő lépjen, h mi lenne ha lenne több is, vagy én hozzam föl a témat? és ha igen hogyan?


2011. szept. 1. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy csajt, aki egészségügyi dugásból az oltárig jutott, már vagy két éve házasok. Nekik bejött.
2011. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne hozd fel a temat,esetleg bajosan mosolyogj,meg hasonlok. de igy talan tul gyors lenne neki...
2011. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is lehetsz vagy 14 O.o Van esély,miért ne lenne?!Bármi kialakulhat.Ne hozd fel semmiképpen,várd meg ,amíg Ő lép valamit...
2011. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz az utolsónak.. egy kicsit azért már több vagyok mint 14.. -.-"
2011. szept. 1. 18:31
 5/6 Quarter válasza:

hogy menyire bir komoly lenni azt nem tom de én már egy csajal igy vagyok már három éve barátok vagyunk, de el vagyunk egy mással:D

De külön külön van mindketönknek valakije

szal. szerintem vár és ha kezdeményez majd meg látod :)

2011. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hozd fel a témát, inkább fejezd ki a viselekdéseddel, hogy vonzódsz hozzá, de csak finoman. Ne nyomulj, mert elijesztheted vele. Inkább szeretnek a srácok megdolgozni egy lányért, mint tálcán kapni.
2011. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!