Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikerült levelet váltanom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült levelet váltanom egy amerikai sztárral, most képet kér, de tök ronda vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

valami huszonéves cicababára számít, én meg 40 éves konyhás erzsi vagyok.el se hiszem, hisz ez életem nagy lehetősége szexelni egy álom pasival és nem nem NEM trollkodás, de basszus hogy lehetek ilyen szerencsétlen???

És nem árulom el hogy sikerült írni neki, de egy pár trükkös levélváltással sikerült kiszedni valakikből az email címét, hát így jött össze... tényleg őőőőő



#trujdti
2021. febr. 1. 17:56
 1/7 A kérdező kommentje:
még mielőtt kérdeznétek miért használok ilyen szavakat hogy konyhás erzsi, csak azért mert már átvettem a kommentelőktől ezt a leírást.
2021. febr. 1. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap még milliárdos volt, és akkor is nagyon kamuszagú volt a kérdés.
2021. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Még ha jól néznél ki, is mennyi lenne az esélye, hogy összejöjjetek akár egy numerára is?
2021. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Küldjél neki melegítős képet és kérj dedikált konyharuhát! :)
2021. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vállald magad!
2021. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy kamu a kérdés,vagy akivel beszélsz,szimplán a hírességnek adja ki magát.Szerintem amerikai celebek nem igazán beszélgetnek neten.Legfeljebb az instára,twitterre járnak fel,oda is azért,hogy magukat fényezzék.A helyedben inkább azt deríteném ki,ki néz teljesen hülyének.
2021. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de igen, ő az. itteni filmes dolgozóktól kaptam meg a mail címet, mert itt is forgatott filmet a pasi és itthniek intézték neki a szállást, kaját egyebet és az egyiknek megadta a privát címét mert fel akarta szedni, az a lány meg továbbította nekem. ennyi.
2021. febr. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!