Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tetszik nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik nektek, ha egy pasas sziporázóan szellemes, humourban gazdag és spontane módon vesz le a lábikótokról?

Figyelt kérdés

Pl. az utcán elmegy mellettetek egy igazi menő kinézetű, dominant alpha hím... Bennetek megbizsereg valami, fohászkodtok, hogy forduljon meg és szólítson le, mert ez az alpha male dolga...

És a pasi valóban! megfordul, utánatok lép, lejjebb tolja szeméről a menő Ray Ban napszemüvegét... kacsint és ezeket a rhyme-okat nyomja kapásból:


- Nem fogok én incelkedni,

Gyere, baby, incselkedni!

Érezd szenvedélyem, tüzem:

Nem maradsz már többé szűzen!


Imponálólag hatna rátok, hogy a pasas szűzies szépségnek gondol titeket, akivel mindenáron szenvedélyes sexcsatát akar vívni? És hogy mindezt syporkázóan szellemes stylusba csomagolja?



2021. febr. 7. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Ellenszélben is 5 km-ről kiszúrom, amikor ez a pasas kérdez.
2021. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom, ez de gáz. Nőként ez a mesterkélt szöveg kiverné nálam a biztosítékot és kapna egy "back off" -ot (ha már ennyire erőltetetten nyomod/csillogtatod az angolod)
2021. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán miért rakod bele a magyar szavak angol megfelelőjét? Hogy menőbbnek tűnj?
2021. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Ettől a kérdéstől a méhem visszavonult, a vaginám öszezárult, és kés van nála.
2021. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hol a hell-ben van már Dékosár?

Ő kell for you, te alpha!!


Just hogy mondjam, egy nappal a my birthday előtt rakta fel ezt a brilliant questiont. Happy vagyok ám!! :D


Már szerintem this alpha összeszedett a lot of gyakoris embert a rajongótáborába. :D

2021. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, hogy szegény #14-est miért kellett lepontozni. Szerintem az egyik legfrappánsabb válasz a sorban.
2021. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon szeretem a humoros embereket. Ez sajnos rólad nem mondható el.

Vért izzadtál rendesen

2021. márc. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44/f clone in action.
2021. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!