Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác búcsúzáskor arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác búcsúzáskor arról beszél, hogy találkozhatnánk még, és hogy akarom e, akkor reménykedhetek, hogy komolyan gondolja a dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 10:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

:D én olyat szoktam hogy ha megölelem a lányt meg puszilgatom mindig oda teszem a kezem a szívéhez és érzem mennyire kalapál a kicsi szíve :D de ez annyira jó olyan aranyos olyankor mikor ki akar ugrani a szíve :D

amúgy lehet kicsit fura h ilyeneket mond :D

2010. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

:) Mondjuk nekem picit fura lenne ha pár találkozás után a mellkasomnál tapizna, de biztos tetszene neki ha érezné mennyire kalapál az én szívem is.:D


Amúgy egy picit lehet furán hangzik, de viccelődve szokta mondani, és ez nekem tetszik. :D

Jobb, mintha szó nélkül taperolna..


Szerintem. :)

2010. aug. 17. 11:31
 13/31 anonim ***** válasza:
akkor ezen kár rágódni :D lépj felé és jöjjetek össze :D tuti szeret nincs mit gondolkozni ezen ,:D
2010. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy. :))
2010. aug. 17. 11:42
 15/31 anonim ***** válasza:
:D mondjuk amúgy az a fiúk dolga :D de a lány is nyugodtan kezdeményezhet :D
2010. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom elkapkodni, és ha azt nézzük akkor a mai fiúknál nem divat az "udvarlás" :P, és nem is nagyon mernek lépni. :D
2010. aug. 17. 11:44
 17/31 anonim ***** válasza:
de én pl szeretek :D udvarolni :D most is azt csinálom már hetek óta. barátok vagyunk egy lánnyal csak hát én mélyen 1000 szer többet érzek .. és van köztünk puszi meg minden :D ha találkozni akar vele az arra utal hogy kedvel .D szóval nyugodtan lépj ha szereted. mert lehet h ő fél megtenni :D
2010. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ritka ilyen srác van akkor, mint Te. :D A lány örülhet.:)


Elmondtad már neki, vagy léptél felé? Lehet arra vár. Vagy csak barátként tekint rád?



Nem hiszem, hogy fél, de ő is azt mondta, hogy nem akarja elkapkodni a dolgokat.:) Szóval ilyen ismerkedős, találkozgatós időszak ez.:D Aztán majd kiderül lesz e valami. :)

2010. aug. 17. 11:52
 19/31 anonim ***** válasza:
*veled
2010. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Vagyis nagyon kevés ilyen srác van*


Kicsit értelmetlen lett úgy... :D

2010. aug. 17. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!