Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oké, szerintetek mit akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, szerintetek mit akar? Reménykedhetek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nna, sztori a következő. Van egy srác (osztálytársam)... már jó pár éve szeretem, be is próbálkoztam nála, de kétszer is elutasított. Úgy volt, hogy feladom, nem érdekel, azzal lesz, akivel akar, legyen boldog, nekem csak ez számít. Aztán most, 5 hónap után ő kezdett el engem keresni, hogy találkozzunk. Meg írta, hogy szívesen van velem... de közben meg azt is közölte, hogy nem akarja, hogy félreértsem a közeledését. De... feltételezem, hogy tudja, érzek iránta ezt-azt, mégsem menekül el tőlem, ahogy annak idején. Akkor most ez jó jel, vagy nem? Látom, hogy bántja, hogy az exével szakított, de mégis sokszor néz rám, meg mosolyog és olyan aranyos... *-* szóval én már nem tudom. Már magához is felhívott, de közbejött valami, így nem tudtunk találkozni. Vélemény?

18/L (a srác is 18 éves)


2011. okt. 14. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már párszor elutasított, akkor ne nagyon próbálkozz nála. Ha akar valamit, keres újra, de ne akarj neki a volt barátnője után az a lány lenni, aki csak kitölti az űrt, és vigyázz, hogy ne éljen vissza az érzéseiddel.
2011. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pillanatnyilag csak felejteni akar, próbál túllépni a szakításon, és inkább barátként, támaszként van szüksége rád. Aztán ki tudja, lehet, hogy a segítségednek és a kedvességednek köszönhetően lassan beléd szeret, ahogy egyre többet lesztek együtt.
2011. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első válaszoló: mondom, most ő keres engem... és elég gyakran...


második válaszoló: talán igazad van...

2011. okt. 14. 18:10
 4/8 anonim válasza:

Csak egy tipp!

Ne úgy fogd fel hogy kapcsolat lehet belőle hanem tekint ez annak hogy szereti azt mikor vele vagy és felszabadultabban tudtok egymás környezetében lenni mint akkor. A jelzések amit most feléd mutat azzal csak akarja mondani neked hogy ő szeret veled lenni de nem akar kapcsolatba kezdeni veled. Több vagy neki te is mint egy barát vagy haver de nem tudja eldönteni mit akar. Hagyd rá, hagyd hogy ő döntsön, beszélgessetek, randizgassatok nyugodtan és tőled pedig csak egyet kérek. NE NYOMULJ RÁ! Egy percig se gondolja azt hogy te még mindig odáig vagy tőle. Győzd le önmagad és adj neki teret, időt hogy eldöntse mit akar.

2011. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
harmadik válaszoló: köszi :D ez valahogy megnyugtató, vagy nem is tudom, dee... azt mondta, legyek rámenősebb... erre van módszered? :D hogy legyek "ne feltünően" rámenős? vagy hogy értelmezzem ezt a kérését? meg hogy legyek nyitottabb... félénk vagyok, ez tény :)
2011. okt. 14. 18:15
 6/8 anonim válasza:

Rámenős lehetsz feltűnés nélkül is, de ezt a fajta rámenősséget sok pasi nem veszi észre. Csak annyiból áll az egész, hogy próbálod egy kicsit te irányítani a dolgokat, kezdeményezni, esetleg megpróbálhatod neki beadagolni azt, hogy hívjon el randizni.

Az szokott lenni a legnagyobb gond hogy olyan mozdulatokat nem vesznek észre a pasik amiket kellene! Egy jó pillanatban egy kedves mosoly általában mindig jól jön és veszik a lapot a srácok, de még egyszer hangsúlyozom, hogy nem mindegyik veszi le! Ha vannak még kérdéseid akkor erre az e-mail címre küldheted nyugottan!


csibe.14@c2.hu

2011. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha lesz még kérdésem, írni fogok szerintem! =)
2011. okt. 16. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne te legyél a rámenős, hagyd meg neki ezt az örömöt.
2011. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!