Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új partnert vinnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új partnert vinnétek olyan helyre randizni/ nyaralni, ahol korábban voltatok az exetekkel?

Figyelt kérdés

Ha már semmilyen érzelem nem fűz az előző partnerhez, szerintem nem jelentene problémát az, hogy olyan helyre megyek a mostani barátnőmmel, ahol voltam az exemmel. Amiatt, hogy az exem ült az autómban és feküdt az ágyamban, nem fogok új autót és új lakást venni sem.


Ugyanakkor amiatt hezitálok, hogyha mondjuk tudná a mostani barátnőm, hogy az adott helyen voltam randizni vagy nyaralni az exemmel, lehet rosszul esne neki.


Ti hogyan viszonyultok ehhez a kérdéshez?


2021. febr. 18. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vinnék, és engem nem zavarna, kivéve, ha olyan "odú", ami tele van tárgyi emlékekkel, amik az exre utalnak, közös képek stb.
2021. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne reklámozd, hogy adott helyen már voltál mással, mert az ember akaratlanul is elképzeli, és úgy érzi, ő már a sokadik itt, közvetve meg az életedben. Mindenki szereti egyedinek és különlegesnek érezni magát. De alapvetően elkerülhetetlenek az ilyen helyzetek, hiszen az exszel együtt nyilván nem dobjuk ki a kocsinkat, ágyunkat, korábbi életünket.
2021. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Épp a minap voltam hasonló helyzetben. A mostani párom említette, hogy elmenne ide meg oda. Mondtam neki, hogy én már ott voltam két éve. Mivel tudja, hogy az előző férfival több időt voltam együtt, azt is tudja, hogy vele voltam. Nem volt vele gondja.

Nekem is van tudomásom egy jó kis nyaralóróla Balatonon, ahol anno volt egy kis flörtöm. Nem jelent problémát, hiszen nem a sráchoz megyek vissza, csak egy hely, ami tudom, hogy szép.

Ennyi erővel akkor szakítás után el kéne költözni, hiszem a városban mindenhol voltál vele... De hát nem az a lényeg.

2021. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miért ne?


Vannak nagyon gyönyörű helyek amiket szeretném ha ő is látna.

2021. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam ugyanabban a hotelben, ahol a férjem korábban az exével is járt. Nem csak vele, de a családdal is oda jártak régen, tehát nem az exhez kötődik a hely. Engem egyáltalán nem zavart ez, az exe is az élete része volt valamikor. És kár lett volna kihagyni azt a gyönyörű kis hegyi falut a szép hotellel meg a sípályákkal. Azóta is nagyon kedves emlék a számomra és bármikor visszamennék, csak a hotelt időközben lebontották és átalakították.
2021. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit izvi szeretős fílingje lenne nekem.de ez én vagyok.
2021. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
*izgi
2021. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor zavarna, ha minden sarkon mutogatná, hogy itt ezt csinálta az exszel ott meg azt.. Egyéb esetben nem érdekelne, felnőttek vagyunk, osztom az előző válaszolók véleményét. A kérdésedből azt veszem ki, hogy te nem vagy ekkora tahó, szóval hacsak a barátnőd nem valami önbizalomhiányos, éretlen, féltékenykedő hárpia akkor ennek nem kéne problémának lennie.
2021. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan dolog, hogy az ember nem vesz az új barátnőhöz új ágyat se.
2021. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Randizni? Haha, voltam az életben szerintem nagyságrendileg 100 nővel randizni. Ha térképen megrajzolnánk az útvonalunkat (séta) akkor elég nagy átfedés lenne.


Sőt az is megvan, hogy mi a kedvenc 1-2 helyem, ahová első randira szeretem vinni a csajokat és 80%-ban oda is viszem őket.

2021. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!