Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új partnert vinnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új partnert vinnétek olyan helyre randizni/ nyaralni, ahol korábban voltatok az exetekkel?

Figyelt kérdés

Ha már semmilyen érzelem nem fűz az előző partnerhez, szerintem nem jelentene problémát az, hogy olyan helyre megyek a mostani barátnőmmel, ahol voltam az exemmel. Amiatt, hogy az exem ült az autómban és feküdt az ágyamban, nem fogok új autót és új lakást venni sem.


Ugyanakkor amiatt hezitálok, hogyha mondjuk tudná a mostani barátnőm, hogy az adott helyen voltam randizni vagy nyaralni az exemmel, lehet rosszul esne neki.


Ti hogyan viszonyultok ehhez a kérdéshez?


2021. febr. 18. 17:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! én is nagyjából ezen az állásponton vagyok, inkább csak tényleg csak azért aggódom, hogyha elkezdene a barátnőm azon kattogni, hogy az adott helyen már voltam egy lánnyal.


Törökországba, Rodostóba szeretnék menni nyáron a barátnőmmel (már ha lehet), ami Európaiak számára semennyire sem turistacél , én viszont a külföldi barátnőmmel a tavalyi utazási korlátozások miatt kizárólag Törökországban tudtam vele találkozni, és akkor találtam rá egy nagyon szép üdülöövezetre kiváló éttermekkel, kávézokkal, tengerparttal, apartmannal. Addigra már kihűlt az exemmel a kapcsolat, kb barátként töltöttük együtt az időt, de a hely magával ragadott. Utána szakítottunk is nem sokkal, de az utazás nagyon jól sikerült. Oda szeretnék visszamenni, de félek, hogy gond lenne, ha megtudná, hogy itt az exemmel is voltam.


köszönöm mégegyszer a válaszokat.

2021. febr. 18. 20:04
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

Hogyan halt meg II. Rákóczi Ferenc?


Belefulladt a Rodostóba.


Szóval ti is nagyon vigyázzatok :\

2021. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs összefüggés.
2021. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!