Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Friss kapcsolatban elmondanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban elmondanátok, hogy az exetekkel egy cégnél fogtok dolgozni?

Figyelt kérdés

7 év kapcsolat és 10 hónap házasság után idén januárban megcsalt, és elhagyott a férjem. Az összes kiörülményt összevetve, mostanra teljesen túlvagyok rajta, soha nem tudnám már elképzelni, hogy köztünk bármi is lenhetne. A sors furcsa fintora, hogy a szétválásunkkal egyidőben kaptam egy állásajánlatot attól a cégtől, ahol ő is dolgozik karbantartóként. Évek óta kerestem már másik munkahelyet, ahol több a fizetés, új kihívások vannak, illetve magasabb pozicióban lehetek. Így igent is mondtam rá. Most a vírus miatt, kicsit csúszott az egész, de még mindig fenntartotta a cég, hogy kellek nekik. Így kb jövő hónapban kezdhetek valamikor.

Más részlegen dolgoznánk az exemmel, én 3 műszakban leszek, ő kettőben van. Ritkán kellene csak találkoznunk, mert rajta kívül van még 3 szerelő a cégnél, akiket hívhatok ha gond van.

Na most 2 hónapja megismertem valakit, egy hónapja pedig együtt is vagyunk. Tudja, hogy válófélben vagyok, és hogy miért, de különösebben nem eröltette a témát. Tudja azt is, hogy új munkahelyre készülök, a sokkal jobb körülmények miatt, de az exemről nem tud, hogy ő is ott dolgozik.

El kellene mondanom neki?

Ez azért vetődött most fel bennem, mert a hétvégén megkérdezte, hogy lenne e kedvem vele hazamenni látógatóba a családjához a hónap végén. Ez kicsit megijeszt, mert ezek szerint komolyabban gondolja a kapcsolatunkat, mint gondoltam.


2020. jún. 2. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem minden jó kapcsolat alapja a bizalom, és előbb-utóbb úgyis kiderülne, hogy egy helyen dolgoztok. Ezért szerintem mindenképpen mondd el neki, hogy sajnos az exed is ott dolgozik, lehet fájni fog neki, de jobban fájna, ha később tudná meg. Ha már ilyen komolyan tervez veled, akkor megérdemli a teljes őszinteséget. 😊
2020. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmondanam neki. Ha tényleg komolyabbra tervezi, akkor idővel úgyis megtudna.
2020. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Mond, de fűszerezd meg a mondókádat a "cafat", "szutyok", "büdös durva" szavakkal.
2020. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idős férfiként tanácsolom, hogy mindenképpen mondd el neki úgy, ahogy nekünk leírtad.

Ezt azért tanácsolom, mert úgy néz ki, szeret Téged. Másrészt pedig, ha az őszinte szavaid után mégis féltékenykedne, akkor inkább távozzon el tőled most, mint később, amikor megtudja, hogy akaratodon kívül ugyan, de a régi exeddel egy munkahelyen dolgozol.

Írod, hogy szükség esetén hívhatsz más karbantartót is, nemcsak az exedet. Ha van rá mód, hívd a másikat, de attól se rettenj meg, ha éppen az exedet kell hívnod. Tudatosítsd, hogy a válásotok oka az ő hűtlensége volt!

2020. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!