Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem nem lennék még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem lennék még egy normális férfi mellé sem érdekes. Te sem választanál egy ennyire unalmas lányt? Teljesen selejtnek érzem magam

Figyelt kérdés

Nincs hobbim, nem sportolok. Nem járok el otthonról amióta véget ért a legutóbbi kapcsolatom ami másfél éve volt. A régi barátaimmal is kb 2 éve nem tartjuk a kapcsolatot. Itthonról dolgozok, nem ismerek meg új embereket közben. Introvertált vagyok egyébként is. A szüleimmel élek, jelenleg 24 éves vagyok, most tanulok csak főzni. Érettségim nincs csak egy szakmunkás képesítésem. Az alakommal sem vagyok kibékülve, nem vagyok túlsúlyos de vannak részek ahol túl sok mindent lehet fogni.. nehezen teremtek új kapcsolatokat. A fél családom nem szeretne velem kapcsolatot tartani. A másik felére is csak ímmel-ámmal tudok számítani. Nem történik velem semmi izgalmas, én is mérhetetlenül unalmasnak tartom magam. Nem tudom ebből az állapotból hogyan lehetne felállni, mert igazából nem ilyen életre vágyok.

Neked sem lenne ilyen lánnyal kedved ismerkedni igaz?



2021. febr. 20. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket csak te érzed így, lehet, hogy valaki a mosolyodba fog beleszeretni. Nyugi.
2021. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál egy csomó normális választ, de te újra leírtad ugyanazt a panaszkodást, amit a kérdésben. Ráadásul úgy, hogy eddig sem okozott gondot a társkeresés.

Na, erre mondják azt, hogy valaki előadja a hattyú halálát. Most a panaszkodást érzed kényelmesnek, aztán majd úgyis találsz valakit. Pont úgy, mint eddig.

2021. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj, én is pont ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem van diplomám, de barátom 2 és fél éve nincs. :)))
2021. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen vagyok, csak 10 évvel hosszabb.

Nincsenek barátaim, mert mindig a párkapcsolataimnak éltem.

4 év után, fél éve már a párom is ki dobott és most meg szenvedek, hogy mit kéne kitalalni vagy milyen hobbit szerezzek hogy ne unatkozzak vagy ne akarjak újra párkapcsolatot.

Családom nincsen sajnos gyerek korom óta.

Utálom a testemet, bár azt mondják hogy jó testem van, mintha edzenék.

Közben meg csak a soba meg smack levestol leszek izmos. :D

Legnagyobb akció az életemben, mikor lemegyek a boltba és meg kér az idős néni, hogy vegyek neki le valamit a felső polcról...

2021. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az unalmassággal semmi bajom, sőt, nekem még jobb is lenne egy unalmas nő, mert nem kéne azon stresszelnem állandóan, hogy vajon jó vagyok ez az izgalmasnak...


F

2021. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!