Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy a barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom azt mondta kizárt, hogy engem választana a barátok helyett?

Figyelt kérdés
Van egy régi, gyerekkori lány barátja. Volt pár vita, de soha, soha nem mondtam, hogy válasszon. Erre azt írja, hogy reméli nem fogom választás elé állítani, mert KIZÁRT, hogy hagyná a barátságot és kizárt, hogy engem választana. Mi? Tehát nem is jelentek neki szinte semmit, ugye?

2017. febr. 3. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát,ez elég gáz azért.. nem teljesen normális ez a kijelentés
2017. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem 1-2 hónapja vagyunk együtt hanem már 1 éve.
2017. febr. 3. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Tenyleg gaz, foleg, hogy te kozolted vele, hogy NEM allitanad valasztas ele... nekem nem tetszene ez a hatarozottsag biztos, hogy megkonnyitenem a valsztast. ;)
2017. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztan lehet a csajt dugna ra 1 hetre... ha erted mire gondolok (#2es vagyok).
2017. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Van egy rossz hírem nyuszicsibe. Te ebben a kapcsolatban soha nem leszel első számú. Nem hiszek a férfi-női barátságban. A barátod szerelmes abba a lányba, bármikor ott fog hagyni érte.

Egy ilyen mondat után én már leléptem volna.

2017. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is leléptem volna a helyedben.

Nekünk is volt hasonló problémánk egy lány miatt, teljesen félreértettem egy helyzetet és vita lett belőle. Én sem állitottam választás elé-tudom hogy nem lehet, de ő magától azt mondta, hogy ha szeretném akkor ott helyben tiltja le és többet semmi köze hozzá, mert csak én számitok. Persze nem kértem ilyet, de azért nagyon jól esett ,hogy engem választ. És szerintem egy jól müködő kapcsolatban, ahol tényleg együtt terveztek, ott ez a normális, hogy a párod az első. Attól eltekintve, hogy nem korlátozhatjuk a másikat.

2017. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
A baratsap megmarad,csaj meg pasi mindig lesz más.
2017. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kukazd a pasit.
2017. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz hírem van, hogy ha tényleg csak barátok lennének, akkor nem is merülne fel, hogy választania kell.

Választani két csaj között lehet, de egy barát és csaj között semmi értelme. Kb. olyan, mint mínusz tíz fokban választani, hogy meleg bakancsot vegyél fel, vagy meleg kabátot. Ha mindkettőt felveszed, még melegebb van, annál jobb. De egyszerre csak egy kabátot veszel fel, egy marad a szekrényben.

Szóval ha van egy életre szóló jó barátom, akkor fel se fog merülni, hogy a szerelmem miatt választani kell közöttük. Elvégre nem ugyanazt jelentik nekem, nem ugyanazt adják az életemhez, és másért jó, hogy az életem részei.

Ahol felmerül az, hogy kettőtök között bármikor választania kell, az egyértelmű jele annak, hogy nagyjából azonos érzelmeket táplál irántatok.


Ugye, érthetően fogalmaztam?

2017. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondja hogy dobd a pasit stb stb... Szerintem van fiú lány között barátság (ritkán). Az jogos hogy a viták miatt ilyen gondolatai vannak és a barátoktól vagy az, aki vagy.

Az én volt párom el akart szakítani a barátoktól... Nem lett jó vége. :D

Neked kell érezni hogy lehet e köztük valami.

2017. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!