Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisiklott életű férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisiklott életű férfival kezdenétek?

Figyelt kérdés

3 egyetemről kipakolták, 10+ év alkoholizmus, elbutult, segédmunkánál többre sose vitte, vagyona nincs.


F/30


2021. febr. 22. 11:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén...nem.

Van elég gondom saját magamnak is. Azért,hogy még több legyen,semmi értelme.

Még egy szépreményekkel induló kapcsolatban is rengeteg buktató van.

Ezzel neki kéne mit kezdeni.

Sosem fogja férfinak érezni magát,ha nem magától áll talpra.

30 évesen még látok rá esélyt,hogy változhat.De ahhoz neki kéne beletenni energiát.

2021. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a marketinged.😄
2021. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Minden álmom!
2021. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mi ez a talpra állás szöveg? Munkából él, nem más tartja el.
2021. febr. 22. 11:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy lecsúszott, mert mind vagyunk így. Én pl. 27 évesen kezdtem előröl az életem, egy halál közeli betegségből, és még a szüleim sem támogattak, egyik érzelmileg le is húzott. A probléma ott van ha nem tudsz felkapaszkodni egy magasabb szintre. És nem azt kell érteni alatta, hogy legyél Bill Gates, hanem önmagadhoz képest magasabb szintre.

Nekem is sikerült rendezni az életem, pedig én pl. azt sem tehetem meg, hogy betegen otthon fekszek, vagy a szüleimhez költözök. A létminimumon éltem sokáig és betegen dolgozni jártam, hogy a bérelt szobám fizetni tudjam.

Amikor viszont javult az egészségem és rájöttem, hogy van esélyem leélni az életem hátralévő részét, akkor hatalmas löketet kaptam. Előtte hajlamos voltam a tingli-tanglizásra, mindig úgy voltam vele, hogy majd... és egyszer arra kelsz, hogy nincs "majd", hamarosan zárod soraid és semmit nem tehetsz már másként, nem változtathatsz meg... akkor dogod igazán bánni a sok "majd..."-ot. Most egészségesen 4 év alatt eljutottam oda, ahova 10 év alatt kellett volna, más meg ennyi idő alatt sem fog, mert tudom, hogy minden napom a szeretteimmel ajándék, hogy mindig van lehetőség jobbá válni, teljessé, úgyhogy én megtáltosodtam. Nekem hatalmas löketet adott a tudat, hogy bármit kezdhetek az életemmel, bárhogy alakíthatom, mintha csak kaptam volna egy új riszta könyvet, ami arra vár, hogy teleírjam. Akarom, hogy az élet részese legyek, de ehhez nekem is ugyanúgy tennem kell. Az elején sokkal több energiát kellett befektetnem, mert kevesebb volt a lehetőségem. Tönkre ment a karrierem, nem volt szerettem, olyan meg főleg akire számíthattam volna komolyan, és éppen csak fizetni tudtam egy szobát. Ebből kitörni nem volt könnyű, de befejeztem a halogatást, elkezdtem mocorogni, és mára jó munkám van, férjem van, közös fészkünk van, és gyerekünk is lesz.

2021. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretném se én felszínen tartani és nem is szeretném, ha engem magával rántana. Nem tudna megfelelő partner lenni.
2021. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Esélytelen lenne, túl nagy különbségek lennének közöttünk minden téren.
2021. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Veled akkor se, ha ketten maradnánk a bolygón.
2021. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Csak kolonc lenne a nyakamon.
2021. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!