Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki írogat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki írogat, de mégis így mit kezdjek vele? Szerintetek hlyének néz engem?

Figyelt kérdés

Állítólag a munkája miatt áll napokig vagy akad meg a beszélgetésünk. Ami hozzáteszem Facebook chaten folyik, ami sztm mindig elérhető pár percre. Felettébb kezdem unni. Sztm hazudik. De igazából nem értem miért ír rám, ha mégsem érdeklem.


Szóval megelégeltem és írtam egy elég egyértelmű üzit.


"Sajnos, időnként úgy érzem, h nem vagyok elég fontos Neked és csak akkor írsz, ha unatkozol. Vagy egyszerűen csak van barátnőd. 😔 Nem tudom, de ezek a 4-5 napos eltűnések, semmi jót nem jelentenek. Komolyan elgondolkodtató. 😔🙄"


Ez volt a válasz :" Szia! Ne haragudj, de tényleg nagyon össze tudnak folyni a napjaim, és egy pillanatnak tűnnek...Hogy vagy? 🙂 "


Közben megint eltűnt múlt szerda óta és most már ennyit írtam :

Mérgesen 😅 Időnként tényleg megvernélek 😉 Amikor így eltűnsz mindig az az első gondolatom, h ilyenkor biztosan más nőket castingolsz. Komolyan meg kell kérdeznem és légyszi legyél őszinte velem, biztosan nincs barátnőd? 🙂"


Tudom, úgyse fogja bevallani, de szerintetek ez a srác hülyének néz engem? És ennyire? Hát hova lehet 5 napra eltűnni? Nekem is van munkám, de én mégis megtudom oldani, hogy írjak pár sort annak, aki számít...



2021. febr. 22. 19:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy 3 hónapja Győr mellett dolgozik. Úgy dolgozik ott, hogy bérel pár kollégájával együtt egy házat. Legalábbis nekem ezt mondta. Budapesten lakik, mint én, de most egy májusig tartó projekt miatt nincs Budapesten. Szóval eddig ezért nem találkoztunk. Aztán lehet ez is hazugság. Nem tudom.
2021. febr. 22. 20:01
 12/19 anonim ***** válasza:
ez mennyiben függ össze az eltűnéssel?
2021. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A találkozással függ össze
2021. febr. 22. 20:12
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Annyira nem érdekled, hogy egész nap eszébe sem jutsz. Úgy eltelik a napja, hogy eszébe sem jutsz.
2021. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem találkozik, hanem, hogy napokig nem ír. Ezt mondtad. Érzed a különbséget?
2021. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem alapvetően bajom van az egész hozzáállásával
2021. febr. 22. 20:33
 17/19 anonim ***** válasza:
H.lyít egyértelműen. Ha nem akarna chatelni akkor hívna stb. Ha 4-5 napig rád se ír akkor nem érdekled.
2021. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igen, hülyének.
2021. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem érdekled igazán, vagy csak unatkozik. Ha engem érdekelnél és csak pár órám is lenne rá akkor is felutaznék egy randira Pestre.
2021. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!