Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék magamnak egy normális fiút? (lent a többi)

Figyelt kérdés

nekem soha nem jön össze :S

a társkereső oldal nálam nem jön be sajna....:/

Még sose volt barátom, de szeretnék persze nem erőltetett.

van valami ötletetek?

Kérlek senki se röhögjön! + baromok kiméljenek!

14/L


2010. aug. 17. 18:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Előző:


De attól még 14 évesen megdugtad volna a szomszéd lányát.

:)

2010. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Privibe mutass képet és meglesem mi a gond:D
2010. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

14 évesen még ráérsz. Bőven ráérsz.

De képet nekem is mutathatsz, ha gondolod, több szem többet lát alapon megnézzük, mi a gond veled. :D

2010. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
előző előző előző előző: ezt én is mondhatnám, eléggé csúnyán beszélsz:S
2010. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:43

16vagyok,akk én már stresszelhetek?:D:/ Am sztem is nyugi,tudom,h könnyű ezt mondani,de majd eljön a lovagod(=

2010. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, még azért ne mond hogy soha nem jön össze. Még fiatal vagy nagyon. Lehet a bnőidnek már rég van fiúja, de hidd el még nem maradtál le semmiről. A társkereső oldal nem jön be? Ki mondta hogy ott kell ismerkedni? Ott csak a lúzerek ismerkednek (mint én is :) ), meg akik az életben nem nagyon találnak párt. Csinálj valami érdekeset, amitől felfigyelhetnek rád, pl. sportolj, vagy járj valami diákklubba, szakkörre. Elhiheted: hamar észre fognak venni, ha elfoglaltabb leszel kicsit. Fel a fejjel.
2010. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
18 vagyok csinos magas vékony aranyos népszerű lány és még nekem se volt senkim ? Nah most ássam el magam? 1xűen válogatós vagyok és nem fogom alábbadni !
2010. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Társkereső még nem kell neked, nyugi. Az olyan embereknek kell, akik már legalább háromszor elváltak. Adok néhány tippet...


1. Csípd ki magad. Legyél egy kicsit feltűnő, de ne annyira, mert akkor beégeted magad.

2. Fiúkkal beszélges. Lehetőleg olyan helyen, ahol szerinted vannak számodra a legjobb csáveszek.

3. Bátran kérj el MSN címet vagy e-mail címet vagy akár telefonszámot. A fiúk bírják ha egy lány fel akar szedni valakit!


Hajrá!

2010. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

14 évesen..ba.ki..én 18 vagyok, és még nem volt 3 hónapnál hosszabb kapcsolatom, pedig jó nő vagyok, van agyam is (tudom, lehet itt a gép mögül dumálni, pedig tényleg így van..) azért 14 évesen még elvileg most kezded az életet..majd ha már túl vagy nagyon nagyon sok fájdalmas szakításon, akkor megértem, hogy felteszed ezt a kérdést de most..szerintem járj strandra, meg ilyenek, gondolom most fogsz új iskolába kerülni..akkor megint sok új ember lesz..ennyire azért nem kélne görcsölni a dolgon, mert az egész lényege az öröm, a boldogság.Ha rágörcsölsz, pont ezt hagyod ki. A társkeresőt meg hagyd a pi.sába. főleg 14 évesen..

18L

2010. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ugyan már ez nem lóverseny. én 19 évesen egyedül vagyok és mégse izgat a dolog. Majd lesz :)


19/f

2010. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!