Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék magamnak egy normális fiút? (lent a többi)

Figyelt kérdés

nekem soha nem jön össze :S

a társkereső oldal nálam nem jön be sajna....:/

Még sose volt barátom, de szeretnék persze nem erőltetett.

van valami ötletetek?

Kérlek senki se röhögjön! + baromok kiméljenek!

14/L


2010. aug. 17. 18:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

engem felvehetsz msn-re aztán majd meglátjuk :)

val_aki@hotmail.com

2010. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
engem is felvehetsz msn-re: seggbe@fuckmail.com
2010. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én is 14 vagyok..de én nem gondolkozok még fiúkon..Sztem gimibe ráérünk ezen görcsölni..+ ott több normális srác van mint a discóba..vagy az általános suliba..többet haverkodhatunk..stb. engem már csak ez vigasztal..xD
2010. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott,mosolygós,barátságos,próbálj érdeklődni a pasik hobbijai iránt,járj olyan helyre,ahol sok a fiú,pl vizilabda edzésre :D Én már 12 évesen is akartam magamnak,én is agyon görcsöltem magam ezen,aztán nem jött össze,pedig elég jó csajszi vagyok.Ilyen korban meg úgyse a szépségre meg értékekre mennek a pasik,hanem el akarják veszteni a szüzességüket,mennek a legmenőbb haverjuk által kiszemelt nőci után,és divatból mennek egy bizonyos lány után:S
2010. aug. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, segíthetek 1-2dologban. 16/F

Privátot ne nagyon írj mert itt fogalmam sincs hol lehet leveleket nézni de írsz egy e-mailt akkor segítek.

e-mail: kovacs67@totalmail.hu (msn ugyan ez ha az szimpatikusabb)

2010. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szivessen beszélgetnék 20F
2015. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!