Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy a férfi csak alkalmi szexért regisztrál egy társkereső oldalra akkor is amikor éppen rossz anyagi körülmények között van az életben?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit, rossz anyagi körülmények között van, lakótársakkal lakik, egész pontosan egy családdal, mert nem tudja fizetni az albérletet, azt mondja alig van pénze és rossz anyagi körülmények között van.

Fent van társkereső oldalon, és randizni szeretne, láttam.


Szerintetek hol lesz a randi? Ha talál valakit? Férfiak képesek vagytok ilyen körülmények között is regisztrálni társkereső oldalalra csak alkalmi szexért vagy miért?!


Köszönöm a válaszokat előre is


2021. febr. 25. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Amikor fiatal voltam nekem sem volt olyan helyem, ahova a csajt vinni tudtam. Az a szerencse, hogy ez nem is nagyon érdekelt. Nem ez a csajozás lényege. Mindig megoldódott ez a probléma.
2021. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénze már nem is szexelhet? Más meg gazdag de ronda, annak sem jobb.
2021. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Semmi se jó. Ha gazdag vagy az a baj, ha szegény az. Ha azt írod, hogy van egy mercid, akkor felvágós, ha szegény voltál most meg gazdag, akkor felkapaszkodott. Ha semmid nem volt és semmid nincs, akkor proli. Ha elszegényedtél, akkor az a te hibád. Még talán a 3 műszakos beosztás menő valamennyire, de azt meg én nem szeretem:)
2021. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Az összes társkereső tele van alkalmi szexre éhes pasikkal. És a legtöbb állandó kapcsolatban él. Ezért is hagytam abba az ilyen jellegű ismerkedést.
2021. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
miután mindegyikkel találkoztál, gondolom.
2021. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális Nő nem áll ossze ilyennel
2021. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!