Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, akinél komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, akinél komolyan érvágás volt, hogy hogy néz ki a nő smink nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy randiztatok egy nővel, aki mindig kisminkelve jött el a találkára, és amikor megláttátok smink nélkül, rájöttetek, hogy nem is tetszik.

2021. febr. 12. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Én nő vagyok vagyok, de laktam együtt egy lánnyal, aki kisminkelve szép volt (min. 4 órát sminkelt buli előtt). Smink nélkül viszont mikor először megláttam, hát leestem a székről a döbbenettől hogy milyen csúnya. Azokról a pasikról meg nem is beszélve, akik reggel a konyhában tőlem kérdezték suttogva hogy ki az a ronda csaj a szobában (csak reggel szedte le mindig a sminket), és én nekem kellett őket felvilágosítanom, hogy akivel dugtak 😆😆😆 azokat a megrémült arcokat soha nem fogom elfelejteni.

Én nem bántásból írtam ezt, de azért ez iszonyatos nagy átverés a pasikkal szemben.

2021. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Na ez a mai világban előfordulhat. Én csak kevés sminket rakok így sose ér senkit csalódás ha smink nélkül lát. Amúgyis utálom az erős sminket.

23N

2021. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
#1 😂😂😂😂
2021. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Ezért kell az első randit strandra, uszodába vagy szaunába szervezni 🙃🙂😇
2021. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert elsőre nyilván szvesen megy egy nő egy ismeretlennel ilyen helyekre, remélve, hogy a fickó abberált. Ja, nem. F
2021. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
En egyszer bekerultem egy haveri körbe egy sràc altal. Tele van hugikkal meg unokahugikkal :D es szoval a csajokkal indultunk bulizni elkezdtünk keszulodni smink cuccok stb mire kész lettek nem ismertem hogy melyik ki volt :D
2021. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
*nem ismertem meg őket sminkben meg szexi cuccokban :D ugy kellett ujrakérdeznem a nevüket :D
2021. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Én nagyon erősen sminkelek, mert sajnos 1. nincs szép arcom 2. nagyon gyereknek nézek ki 3. a stílusom része, elég egyedi a sminkem és a barátaim, pasik mindig megjegyzik, hogy ez a védjegyem. :)

Szóval én már 18 éves korom óta így sminkelek, buliba, boltba, mindenhova, mert így érzem jól magamat.

Amikor a volt páromnál először lemostam a sminket (5 éves kapcsolat), kérte, hogy had nézhesse, és láttam, hogy gülledt ki a szeme, mert meglepődött, hogy milyen az "eredeti" arcom.

A legjobb barátnőim szerint viszont nincs változás. :)

Engem mondjuk nem visel meg, tehát strandra nem sminkelek, de így érzem jól magamat, mivel nem szép arccal áldott meg a sors, miért ne javíthatnám fel?

2021. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Pontozzatok le a picsába, nem érdekel, de szerintem az a nő aki nem sminkel szimplán lusta. Én 20 percel hamarabb felkelek, hogy munkába olyan arcom legyen ami nekem is tetszik. Amelyik faszi meg a reggeli natur arcom nem tudja elfogadi menjen tovább. Sminkel mindenki szebb.
2021. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Én lusta vagyok ehhez, úgyhogy nem árulok zsákbamacskát.

Bár részben tudatos döntés is. Mi nagyon jó génekkel vagyunk megáldva női ágon. Szépek voltunk generációkra visszamenőleg, és táplálták is bennünk ezt a hiúságot. Ennek következtében nálam nem kellett könyörögni 13 évesen sminkért. Azt tanították, hogy ez elvárás egy nő felé, és kár úgy tenni, mintha soha nem nőnék fel. Mindig megkaptam a legdivatosabb ruhákat, festettem a körmömet stb.

Kb. 22 éves korban hagytam abba a dolgot, részben a családom miatt is. Mi felültünk az esztétika vonatára, olyannyira, ami szerintem már egészségtelen. Akkor sokkolódtam le, amikor megláttogattuk (én, anyám, nagymamám) a terhes húgomat, és ahelyett, hogy az állapotával foglalkoztak volna, mondjuk hogy érzi magát? Mozog a pici? Egészségesek? Na ezeket csak szőrmentén kérdezték meg, helyette azzal voltak elfoglalva, hogy többet már nem kellene híznia, vissza kéne fognia az étvágyát, mert szülés után kövér marad, meg striás lesz a bőre, és nem fog kelleni a férjének... no comment.

Én nem akartam már ezen vonaton utazni, ahol annyit érsz amennyire jól tartod magad. Emberibb értékeket akartam az életemben. Ezért inkább a natúr vonal felé mentem el, ahol kevesebb hangsúlyt kap a külcsín, és hagsúlyosabb a belső, vagy az emberi kapcsolatok.

2021. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!