Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltük, hogy van barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, hogy van barátnője és azóta flörtöl velem?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy férfival a közösségi oldalon pár hete. Ő írt rám egy "ürüggyel", de rögtön megtaláltuk a közös hangot, így folytattuk a csetelgetést. Hamar nyilvánvalóvá vált, hogy van barátnője, mivel vannak fent közös fotók az adatlapján. Viszont eddig nem beszéltünk a kapcsolati státuszáról, nem mentünk bele ilyen mélységekbe, de azért beszélgettünk komolyabb témákról is már. Aztán most rákérdeztem a barátnőjére, elmondta, hogy igen, van barátnője és jól megvannak. Érdekes, hogy onnantól kezdve teljesen közvetlen velem, még többet beszélgetünk és konkrétan azóta flörtöl velem, meg elárulta hogy mennyire szeret velem beszélgetni, milyen szimpatikus vagyok neki. Amit nem értek... Ha épp megbeszéltük, hogy van barátnője, akkor miért kezd el flörtölni velem és miért bókolgat? Ha akarna tőlem valamit, nem mondta volna, milyen jól megvannak a párjával...szóval tényleg nem értem, miért csinálja.
2021. márc. 3. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keres aki ezt elfogadja. Valoszinu szeretőt.
2021. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy be szeretne szervezni harmadiknak
2021. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nőként én hanyagoltam az ilyen pasikat. Egyáltalán nem érdekelne miért csinálja. Unkorrekt. Ha a jelenlegi párjával ilyen, nyugodj meg, veled sem lenne ez másként. Plusz nőként tartsunk már össze annyira, hogy ne segítsük az ilyen gyökereket abban, hogy a nőjük háta mögött lehetőségük legyen ezekre...
2021. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a típusú ffi, aki akkor lép le, amikor neki jó. Ha számonkéred, azt mondja, de az elején negmondta, hogy van barátnője, nem érti mi akarsz.
2021. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!