Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randin lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randin lefeküdtem egy fiúval, nagyon elszúrtam az egészet?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást már egyébként kb. 10 éve, régebben is tetszettünk egymásnak, csak aztán hol neki volt valakije, hol nekem volt valakim. Most valamiért mégis úgy alakult, hogy randizni kezdtünk és a második alkalommal le is feküdtem vele.. Nem nagyon bírtam már magammal, majdnem egy éve nem voltam senkivel. Azóta talán kevesebbet is ír, újabb találkozóra nem hívott egyelőre. Mindent elrontottam?
2021. márc. 8. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5-os irta jol!


+1

2021. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem szúrtad el. Tudod, itt a gyk-n mindenki már az első randin szétrakta a lábát, és már 20 éve házasok azóta is.
2021. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
97%

Így kicsit más.

Voltam hasonló helyzetben, én még ennél is sokkal többet vártam a lányra.

Bevallom, hogy nagyon zavart, hogy sokáig nem kaptam meg, pedig tényleg szerettük egymást, de mindig volt valakink. Igen, meg akartam dugni, meg akartam kapni, amit sok-sok évig nem kaptam meg. Imádtam, a legjobb feleség lehetett volna, de nekem már csak az kellett, ami kimaradt eddig a kapcsolatunkból.

A lényeg, hogy beszélnetek kell.

2021. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!